Ranking szkół jazdy Wrocław

Od Szkoła Jazdy Kursant Wrocław

Ranking szkół jazdy Wrocław jest co pół roku publikowany przed Word Wrocław. Od zeszłego roku konkurencyjny ranking całoroczny publikuje urząd marszałkowski. Oba raczej się pokrywają co do kolejności najlepszych.

  • Ich wadą było to, że dotyczyły tylko kategorii B.
  • Nie było też specjalnego rozróżnienia od ilości szkolonych kursantów.
  • Jest banalnym stwierdzenie, że łatwiej utrzymać poziom w firmie, która wypuszcza 100 kierowców niż tej co 1000 i więcej.
  • Na szczęście ostatni ranking od 2013 roku uwzględnia tą specyfikę


Część osób

zwabiona wysokim miejscem w rankingu idzie do szkoły i nie jest dopuszczona przed osiągnięciem wymaganego poziomu.


Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Padają oskarżenia /szczególnie tych mniej zamożnych/ o naciąganie na kasę.

Kursant rezygnuje i przenosi się do innej tańszej szkoły.


Wiodący ośrodek szkolenia pozbywa się kłopotliwej osoby a męczy się z nią inny, o mniejszej zdawalności. Najczęściej tacy kursanci zdają jeszcze wiele razy, ale nie obciążając "konta lepszej szkoły".Pomimo wad rankingu, jest to jedyny obiektywny wskaźnik, który warto brać pod uwagę. Oznacza to, że dana szkoła jednak postawiła na jakość, a sukces jest magnesem dla następnych klientów. Typowym problemem jest jednak obniżanie się miejsca w rankingu wraz z przekroczeniem ilości 1000 kursantów na rok.

Szkoły stają się ofiarami własnego sukcesu. Część osób uważa, że wystarczy tylko zapisać się do renomowanej szkoły a egzamin jest zdany automatycznie za pierwszym razem.


Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu
Od 6 lip 2012 Kursy ADR Wrocław

Należy się liczyć z faktem, że szkoła stojąca wysoko w rankingu jest droższa niż jakaś inna. W końcu płacimy za wysoką jakość szkolenia i egzamin za pierwszym razem.

Aktualny od 2009 r ranking szkół jazdy Wroclaw można znaleźć na stronie firmowej WORD. Obecnie liderem są szkoły: ATUT na zmianę z Akademią Dobrej Jazdy.

Nie jestem jednak pewien, czy przyjmują wszystkich chętnych. W drugiej połowie 2008r w Atucie przeszkolili tylko ok 300 osób.


Ciekawą szkołą ciągle utrzymującą się na topie, pomimo olbrzymiej ilości szkolonych jest Kursant. Są wyjątkowo nielubiani przez konkurencję, co mnie osobiście specjalnie nie dziwi. Ponad 1000 szkolonych do rankingu oznacza, że inni nie mają co robić, nawet za dużo niższą cenę kursu.

Można Kursanta lubić lub nie ale są wyjątkowo skuteczni !!

Mój ranking prywatny opiera się na pozycji w wyszukiwarce Google oraz ilości wejść na stronę firmową szkoły / miesiąc. Od razu widać, kto przykłada się do pracy. Większość szkół nie przekracza 1000 - 1500 wejść, a strona jest tylko po to aby była.

Pozytywne wyjątki to Ośrodek Edukacji Ruchu Drogowego na Weigla 12 oraz wspomniany Kursant. wystarczy wpisać w Google frazę "prawo/nauka jazdy Wrocław" i od razu liderów rynku. Maruderzy niestety płacą krocie za reklamy AdWords / linki sponsorowane.

Ciekawą koncepcję zaprezentowała Nauka Jazdy WSJ Rafał Podgórski. Przez przypadek/lub nie wypromowali się przez Centrum Firm Lokalnych i namawiają kursantów do pozytywnych opinii na swój temat.Ponieważ ta szkoła raczkuje w rankingu i przeszkoliła niewiele osób, nie wiem na ile te opinie mają pokrycie w zdawalności. Jeżeli tak, to zwracam honor.


Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu
  • Muszę stwierdzić, że marketing internetowy czyni cuda.
  • pozwala to przetrwać w czasach kryzysu, tym co przyłożą się do pozycjonowania i szkolenia jednocześnie.


Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Na koniec oczywiście zachwalę szkołę nauki jazdy, z którą współpracuję.Ich ideą jest zdanie egzaminu za pierwszym razem, ale w ramach 30 godzin jazdy przewidzianych kursem. Można powiedzieć, że to się udaje i końcowa zdawalność jest niewiele mniejsza od liderów.

Chodzi o wspomniany Ośrodek Edukacji Ruchu Drogowego na Weigla 12, tel 601 707 885 . Mieszczą się w strefie egzaminacyjnej i w mojej opinii opcja dla oszczędnych, warta rozważenia.

Ranking szkól jazdy Wrocław ranking Word powrót do strony głównej

Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że Ranking szkół jazdy Wrocław czy ranking Word nie jest panaceum na wszystko. Jeżeli w okolicy jest fajna nauka jazdy, o której pozytywnie mówią nasi znajomi, to dla niej bardzo pozytywna rekomendacja. Lepsza nawet niż ta strona czy wszystkie oficjalne rankingi razem wzięte !!

Dla wierzących w aktualny ranking szkół jazdy Wrocław Word pozostaje szkoła z jego czołówki.

Ranking szkół jazdy Wrocław ranking Word


Opisz Swoje Szkolenie z Nauki Jazdy

Przeszedłeś szczęśliwie szkolenie z nauki jazdy. Czy szkoła była najlepsza czy najgorsza? Podziel się wrażeniami z tego zdarzenia!

[ ? ]

Dodaj Swoje Zdjęcie Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co Inni Kierowcy Napisali

Kliknij poniżej aby zobaczyć inne historie na tej stronie....

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Dobra firma nie dopusci Not rated yet
Dobra firma nie dopuści, aby zdający zdawał kilka razy o czym to świadczy,ze firma "L....r" z Wrocławia nie dba o dobra renomę wręcz odwrotnie.Co się …

Szkoły jazdy Wroclaw ranking 2010 za 2 polrocze Not rated yet
Pojawił się bardzo szybko ranking za drugie półrocze 2010 roku. Specjalnie mnie nie zaskoczył i warto poruszyć kilka zjawisk. …

Polecam Norberta z Kursanta Not rated yet
Podczas kursu doszkalającego na prawo jazdy miałam okazję uczyć się pod okiem Norberta, którego uważam za bardzo kompetentnego …

Ranking 2010 Pierwsze półrocze Not rated yet
Tradycyjnie ranking za pierwsze półrocze 2010 roku pojawił się z prawie miesięcznym opóźnieniem. Nie różni on się zbytnio …

Dramat Not rated yet
Wykupiłam w tej szkole kurs kierując się rankingiem WORDu. (najlepsza zdawalność). Zajęcia praktyczne miałam z Panem …

Ranking zdawalnosci 2009
za 2 polrocze Wroclaw
 Not rated yet
Ranking zdawalności 2009 za 2 półrocze we Wrocławiu Word Wrocław opublikował najnowszy ranking. Wnioski nasuwają się …

Click here to write your own.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

Smart na B1 we Wrocławiu
Od 30 wrz 2012 Tabletki antykoncepcyjne