Polecam Norberta z Kursanta

by Anonim
(gdzieś we Wrocławiu)

Podczas kursu doszkalającego na prawo jazdy miałam okazję uczyć się pod okiem Norberta, którego uważam za bardzo kompetentnego i profesjonalnego instruktora. Chciałabym powiedzieć, że ma on wszystkie cechy niezbędne do wykonywania zawodu instruktora nauki jazdy -

jest spokojny, wyważony, umie odpowiednio wyczuć momenty, kiedy może pozostawić swobodę kursantowi, a kiedy trzeba zainterweniować. Ponadto jest konkretny i wymagający, co niezwykle pomaga w procesie uczenia się. Jest też człowiekiem inteligentnym, z którym można porozmawiać na ciekawe tematy, a poza tym ma świetne, błyskotliwe poczucie humoru.

Dzięki jazdom z Norbertem udało mi się w dobrym stopniu nabyć umiejętności do samodzielnego kierowania samochodem, a efektem tego było bezproblemowe zdanie egzaminu we Wrocławiu w pierwszym podejściu po kilkuletniej przerwie od czasu zrobienia kursu na prawo jazdy (wcześniej podchodziłam do egzaminów w innych miastach).

Mogę śmiało polecić Norberta innym kursantom, a Państwu gratuluję inwestowania we współpracę z tak profesjonalnymi instruktorami jak Norbert, gdyż z pewnością dzięki takim ludziom jak on, mogą Państwo cieszyć się renomą i uznaniem na rynku szkół nauki jazdy.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy Dolnośląskie Wrocław.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.