Dramat

by Agro
(Wrocław)

Wykupiłam w tej szkole kurs kierując się rankingiem WORDu. (najlepsza zdawalność).

Zajęcia praktyczne miałam z Panem Romanem, i wszystko było ok, ale do czasu....jeździłam dobrze, ale jak się okazało na 25 - 26 godzinie uwsteczniłam się, i zaczęłam popełniać błędy.

Co najgorsze te błędy były mi wmawiane np. "wielokrotne" nie włączanie kierunkowskazów, a wszystko po to by wykupować dodatkowe godziny.

Egzamin wewnętrzny z praktyki oczywiście negatywny, i zalecono mi min 6 dodatkowych godzin (każda godzina 45 zl).

Podjęłam szybką decyzje o zakończeniu współpracy z tą szkołą, oczywiście namawiano mnie do zmiany instruktora, ale co by mi to dało jeśli taka jest polityka całej firmy? nie dziwie się, że przodują w rankingach skoro każą wykupować po 20 godzin.

Dodam, że instruktor chciał żebym podpisywała niewypełnione dokumenty ("bo on później uzupełni"), nie godziłam się na to ale i tak się stało, że na karcie egzaminu wewnętrznego praktycznego dopisanych zostało wiele zmyślonych uwag, a pewne etapy egzaminu, które przy mnie zaznaczono jako pozytywne zamalował korektorem i zmienił na negatywne,śmieszne....

No ale w końcu musiały się znaleźć podstawy do wykupienia kolejnych 6 godzin. Zdecydowanie ODRADZAM !!!!!!!!!!! Czasami bardziej opłaca się dwa razy zapłacić za egzamin niż ładować kasę w szkołę i tracić nerwy!

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy Dolnośląskie Wrocław.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.