Dariusz Kraśnicki Lekarz medycyny pracy Wrocław

Doktor Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy i specjalista medycyny transportu z Wrocławia.

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
Do 2004 roku oraz ze 3 lata po, całe moje życie zawodowe oraz kariera medyczna była związana z Wojskiem Polskim. Tam zrobiłem doktorat, wszystkie moje specjalizacje oraz służyłem w jednostce wojskowej we Wrocławiu. Zwolniono mnie w ramach nagłych redukcji Armii w lipcu 2004 roku.


To co wtedy wydawało się moją życiową tragedią, w sposób zupełnie nieoczekiwany okazało się moim spektakularnym życiowym sukcesem.

Zarówno finansowym jak i zapewniającym spokojną pracę bez przełożonych czy innych szefów, z elastycznymi godzinami pracy i całą rzeszą zadowolonych pacjentów, skłonnych zapłacić całkiem sporo za moje usługi. Świadczy to o tym, że zapotrzebowanie na rzetelną robotę jest spore.

Doctor Dariusz Kraśnicki

Jedyne czego żałuję to to, że nie zostałem zwolniony wcześniej, tylko uporczywie trzymałem się swojego kierowniczego stołka!! Jako lekarz medycyny pracy służyłem w JW nr ....Wrocław. Muszę przyznać, że poniekąd mile wspominam te chwile. Do plusów należy zaliczyć stabilną budżetową /ponad średnią krajowa/ pensję, dodatkowo tzw mundurówka, trzynasta pensja oraz okazyjne premie. Po 20 latach służby tzw jubileuszówka. Będąc szefem służby zdrowia miałem pod sobą grupę pracowników, olbrzymią kancelarię oraz służbowy samochód Polonez.

Occupational Medicine Doctor

Do zdecydowanych minusów należał wyjątkowo stresujący tryb pracy, przełożeni z zespołem Dunninga Krugera oraz rozrastająca się do granic absurdu biurokracja.

Przychodnia Medycyny Pracy

Szybkie kupienie czegokolwiek jest niemożliwe bez naruszenia 15 paragrafów ustawy o zamówieniach publicznych. Szefostwo wymagało jednak wszystkiego na wczoraj oraz postawy wiernopoddańczej. Typowa kwadratura koła [nie rozwiązana do dzisiaj].


Dobrze, że nie grozi nam na razie żadna wojna!!? Tym nie mniej
dr Dariusz Kraśnicki
został pożegnany końcem lipca 2004 roku. Ponieważ było to na przełomie turnusów urlopowych, mojego braku nikt nawet specjalnie nie zauważył.

Tzw rekonwersja ograniczyła się do opłacenia mi kursu komputerowego, za co musiałem jeszcze odprowadzić zryczałtowany podatek??!

Moja Żona w Fordzie Kuga

Kilka miesięcy po zwolnieniu skupiłem się z powrotem na moim prywatnym gabinecie. Istniał on wprawdzie już 10 lat, ale nie był moim głównym źródłem dochodu. W zasadzie drobne zaskórniaki schowane przed rodziną. Bardziej hobby niż zarobek.

Problemem tego gabinetu jest jego wyjątkowo niefortunna lokalizacja. Małe osiedle Żerniki, na dalekich przedmieściach Wrocławia, z dala od głównej ulicy. Zbankrutował nawet kiosk Ruchu. Kilka sklepów spożywczych na granicy opłacalności. W zasadzie sypialnia Wrocławia. Za mało ludzi aby miejscowi tłumnie przychodzili po porady lekarskie. Pacjenci, którzy jednak chcieli przyjść, błądzili po sąsiednich ulicach.

Dariusz Kraśnicki Lekarz pracy

Z drugiej strony obszerny darmowy parking na kilkanaście samochodów oraz gabinet w domu, gdzie koszty jego utrzymania były minimalne. Rewelacyjne miejsce na odpoczynek z dużą ilością terenów zielonych. Niedaleko prześliczny lasek i rzeka Ślęza, gdzie często spacerowałem.Ponieważ całą swoją odprawę przeznaczyłem na samochód od znajomego handlarza / odradzam wszystkim tą formę zakupu!!/ szybko brak gotówki oraz koszty naprawy auta stały się obciążeniem dla mojego budżetu domowego. Konieczność rozkręcenia gabinetu stała się dla mnie sprawą " być albo nie być".

Nie bardzo działała żadna forma marketingu

- roznoszenie ulotek po domach, reklamy w gazetach, ogłoszenia na tzw żółtych stronach. Na wydanych kilkaset złotych trafiał się jeden pacjent, który powoływał się na to źródło informacji.O reklamie radiowej czy telewizyjnej mogłem tylko pomarzyć.


Zupełnie niespodziewanie pod koniec 2005 roku, ktoś zaproponował mi stworzenie strony internetowej . Dość sceptycznie podszedłem do tego pomysłu. Nie miałem nawet wtedy dostępu do internetu aczkolwiek czasami korzystałem z niego aby coś wyszukać.Po kilku miesiącach / z mojej winy/ strona ruszyła.

Wtedy już miałem dostęp do sieci i zorientowałem się, że brakowało istotnego elementu - po prostu ruchu na tej witrynie!! Zacząłem gorączkowo szukać jak jedni generują ruch na swoich stronach a inni nie. "Lekarz medycyny pracy Wrocław" wydawał mi się tematem, na który powinno być zapotrzebowanie. Wrocław wkroczył do Unii i zaczęło się budowlane szaleństwo. Sprawne przebadanie pracowników budowlanych / stanowisko pracy o dużej rotacji/ było moją szansą na godziwy zarobek.


Zacząłem od płatnych reklam poprzez reklamy Google, boksy Onetu oraz Wirtualnej Polski. Zapłaciłem też za tak zwane katalogowanie. W 2006 roku takie masowe katalogowanie miało jeszcze jakiś sens, a Onet i WP były czołowymi wyszukiwarkami.

Przez zupełny przypadek, również poprzez reklamę AdWords Google trafiłem na stronę innego lekarza - aż z Kanady /Ken Evoy/. Czytając, powoli zrozumiałem dlaczego inni odnoszą sukces w internecie a ja nie. Koncepcję strony WEB jako całego biznesu, a nie tylko kolejnej zapomnianej witryny.

Wtedy jeszcze nie zdecydowałem się na zakup ich kreatora stron, ale zmusiłem swojego Webmastera do stworzenia kolejnych witryn, gdzie mogłem bez przeszkód zarządzać treścią. Czytając darmowe E-booki z Kanady zacząłem wzbogacać podstrony w treść, sensowną dla ludzi ale również zoptymalizowaną pod Google.


Strzał okazał się w dziesiątkę. Marka "Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy Wrocław" zaczęła być rozpoznawalna na dolnośląskim rynku. Pacjenci zaczęli dzwonić z całej Polski, a rozszerzenie zakresu działalności stało się nieuchronne. Zmuszony byłem też zatrudnić dodatkowy personel medyczny /lekarzy specjalistów, psychologów oraz osobę najważniejszą ....odbierającą całodobowo telefony. pacjentów było zbyt dużo, abym mógł podołać wszystkiemu sam.

Firma zdecydowanie lokalna /jednoosobowa/ stała się globalną w dosłownym tego słowa znaczeniu. Poprzez stronę angielskojęzyczną zaczęli trafiać cudzoziemcy. Często jedynym wcześniejszym problemem był brak komunikacji z innym polskim lekarzem."Money for nothing" - chciało by się zaśpiewać. Często wystarczyło przeczytać dokumentację mojego kolegi po fachu i przetłumaczyć ją pacjentowi.


Kolejnym sukcesem okazały się badania niszowych grup zawodowych: Detektywów, pracowników zabezpieczenia technicznego, marynarzy dalekomorskich !! [tak dobrze napisane] oraz wielu .....wielu innych. Pacjenci z Białego Stoku czy Przemyśla przestali mnie dziwić. To samo dotyczy rodaków z Irlandii czy Anglii przylatujący Ryan Air do lekarza Dr Kraśnickiego Wrocław.

Siła szybkiego przepływu informacji jest niewiarygodna. Spieniężenie tego naprawdę nie jest zadaniem dla prezesów banków.

W 2009 roku w końcu zdecydowałem się na zakup SBI i w tym systemie została stworzona kolejna strona, którą w tej chwili oglądasz. Jedynie co Ciebie w tej chwili ogranicza to Twoja motywacja, czas oraz Twoja pasja!! Naprawdę nie jest trudno robić to co się lubi zarabiając na tym pieniądze.Żadnych szefów /głupszych od Ciebie/ elastyczne godziny pracy i solidny dochód.


Jeżeli dr Kraśnicki Dariusz /lekarz medycyny pracy Wrocław/ potrafił zrobić swoje strony od zera, nie mając o tym bladego pojęcia kilka lat temu, Ty też dasz radę. Nie jest to niestety schemat "prosto, łatwo i przyjemnie zarobić pierwszy milion online w 1 miesiąc". Z pucybuta do milionera w 7 dni lub inny, na który od czasu do czasu dajemy się nabierać.

Jest to system budowy stron WEB o wartościowej treści, nie wymagający żadnej wiedzy o HTML,dzięki któremu mamy duży ruch na stronie. Uczciwy zarobek przychodzi na samym końcu. W międzyczasie przychodzi trudna decyzja o rezygnacji z naszej stałej pracy. Potem jesteś już sam Panem Swojego losu. Wadą systemu jest konieczność znajomości języka angielskiego, co ogranicza ofertę raczej do młodszego pokolenia.

Tym nie mniej jest to idealna alternatywa dla osób, które źle się czują w swojej 7.30 -15.30 pracy!!
Jeżeli jednak  lubisz "Szefów" nad Sobą, to ta oferta nie jest dla Ciebie!!

Badania na prawo jazdy Wrocław Dariusz Kraśnicki.Dariusz Kraśnicki Lekarz pracy

Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy Wrocław chętnie służy każdą informacją na temat SBI. Niezależnie od tego kim jesteś, sukces jest w Twoim zasięgu. Przeczytaj /w języku angielskim/ czy jakiś opis pasuje do twojej sytuacji!! Chętnie też przeczytam opinie na każdy inny temat dotyczący mojej strony internetowej lub SBI.

Mój adres Kraśnicki Dariusz - Lekarz medycyny pracy 54-510 Wrocław ulica Kmicica 1a, telefon do rejestracji 601 775 123 lub 693 775 123

Ponieważ ruch pacjentów stał się utrapieniem dla moich sąsiadów / mieszkam w domku bliźniaczym/ działalność została przeniesiona do nowej przychodni przy ul Żernickiej 215 /Główna ulica na moim osiedlu !!/z lepszą lokalizacją dla nie znających tej części Wrocławia.

W 2019 roku, przeniosłem swoją działalność do nowo wybudowanego biurowca przy ulicy Kmicica 1a/1 i równocześnie poszerzyłem swoją działalność o badania pilotów zawodowych na tzw 1 klasę lotniczą.

Sprawdź opisy różnych przypadków - być może jest podobny do Twojego Praca dla matek w domu /przy komputerze/

You might like these

Dodaj swoją opinie o mojej Przychodni Lekarskiej.

Masz coś ciekawego o doktorze Kraśnickim i jego zespole? Po prostu podziel się ze wszystkimi!

[ ? ]

Dołącz zdjęcie - Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co inne Osby napisały....

Kliknij poniżej aby zobaczyć Co napisali inni Goście tej strony.....

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Co z obecnymi prawami jazdy Panie Dariuszu? 
Gdzieś czytałem w internecie o wprowadzeniu prawa jazdy na 15 lat tylko. Czy oznacza to ze co 15 lat będą badania lekarskie czy może ta wymiana będzie …

Jaki lekarz bada do prawa jazdy? Not rated yet
Jaki lekarz wydaje orzeczenie lekarskie do prawa jazdy? Czy jak opinie wszystkich innych specjalistów są dla Ciebie korzystne, to czy lekarz uprawniony …

Ford Kuga pogryziony przez Kunę Not rated yet
Cześć nazywam się Darek Kraśnicki i kiedy na tablicy rozdzielczej mojej nowej Kugi pokazała się kontrolka wskazująca usterkę silnika myślałem, że rozniosę …

Nowy Ford Kuga galeria fotek 2011 Not rated yet
Mój nowy Ford Kuga galeria fotek 2011 pokazująca wrażenia z pierwszego dnia posiadania tego samochodu. To niewiarygodne, ale zdecydowałem …

Fotografie z Kenii Not rated yet
Witam Pana - zgodnie z obietnicą - kilka fotek z Kenii. Było zaje...ście, zupełnie inny kraj, niż sobie wyobrażaliśmy. …

Click here to write your own.

Lekarz medycyny pracy Wrocław Dariusz Kraśnicki gabinet lekarski

Pomoc w szukaniu pracy dla kobiet we Wrocławiu

Medycyna pracy Wrocław oferta badania okresowe Przychodnia medycyny pracy 54-510 Wrocław telefon 601 775 123 ulica Żernicka 215

Pracownia Psychologii Transportu Dariusz Kraśnicki 54-514 Wrocław ulica Kmicica 3

faks 71 35 39 275 - rejestracja telefoniczna obowiązkowa.


Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

Od Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy
Od Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy
Od Dariusz Kraśnicki lekarz medycyny pracy