Elastyczna Praca dla Matek w domu. Zacznij myśleć pozytywnie

Praca dla matek w domu po urodzeniu kolejnego dziecka. Jest truizmem stwierdzenie, że kobiety są bardziej wykształcone niż mężczyźni.

Tym nie mniej to ci drudzy robią karierę i utrzymują całą Rodzinę.Pomyśl nad swoim autorskim kanałem na YouTube!! Nie jest to takie trudne jak myślisz, a filmiki możesz umieszczać zupełnie za darmo.

Po urodzeniu dziecka, część matek poświęca się całkowicie jego wychowaniu, rezygnując z pracy od 7.30 do 15.30.


Jest to naturalnie połączone z innymi czynnościami domowymi /sprzątanie, pranie, gotowanie,prasowanie czy robienie zakupów/. Rezygnacja z dobrze płatnej pracy czy "wyścigu szczurów" ma jednak jedną wielką wadę.


Matka staje się całkowicie zależna od dochodu swojego małżonka!!


Praca dla Matek w domu

Trudno wycenić codzienny wysiłek wkładany w utrzymanie gospodarstwa domowego. Typowa praca, którą się zaczyna doceniać, kiedy jej brakuje. To samo dotyczy inwestycji w swoje dziecko. Nagroda jest tutaj bezcenna!!


Tym nie mniej każda matka przeżywa chwile zwątpienia. Dzieci wydają się nie rozumieć intencji dorosłych. Może pojawiać się poczucie izolacji, braku interakcji takich jak w pracy, czy wypalenie emocjonalne związane z ciągłymi obowiązkami rodzinnymi. Nie bez znaczenia jest aspekt finansowy. W dzisiejszych czasach każdy grosz jest cenny, a wydatki zdają się nie mieć końca.W przypadku kredytu hipotecznego rosnący kurs franka szwajcarskiego może śnić się po nocach.

Nie bez znaczenia jest filozofia mężczyzn - Ja zarabiam a Ona tylko wszystko i szybko....wydaje.Czy jest dla Ciebie jakieś wyjście z tej sytuacji ?
Dobrze płatna praca dla matki w domu.

Praca w domu jest tradycyjnie kojarzona z tzw chałupnictwem. Proste czynności nie wymagające żadnego wysiłku umysłowego. Można raczej powiedzieć, że są one nawet odmóżdżające !!Od Przychodnia Medycyny Pracy23 kwietnia 2012

Skręcanie długopisów, telemarketing telefoniczny czy klejenie kopert są typowymi przykładami, gdzie praca dla matek w domu jest typowym wyzyskiem drugiego człowieka.

Czasem jest to jakaś praca na zasadzie komiwojażera. Roznoszenie katalogów, sprzedaż kosmetyków, chemii gospodarczej czy biżuterii często powoduje więcej zamieszania niż 8 godzin w biurze.

Pieniądze często nie są rewelacyjne i trzeba samemu wstępnie zainwestować w zakup tych produktów.


Praca dla matek w domu - sprawdź ciekawe rozwiązanie:

Co myślisz o pracy, która da Tobie

 • możliwość wykorzystania ukrytych zdolności ,talentu pisarskiego,wcześniejszego doświadczenia zawodowego oraz Twojej Pasji,
 • satysfakcję z robienia czegoś zabawnego, dającego uczucie spełnienia, a zarazem dochód dla Rodziny,
 • chwilę wytchnienia od codziennej domowej rutyny,
 • elastycznych godzin pracy , kiedykolwiek masz na to ochotę, bez szefa, zakresu obowiązków a czasem nawet bez klientów
 • prawdziwy biznes online, który wymaga tylko podstawowych umiejętności obsługi komputera, ale z zespołem ludzi chcących Tobie pomóc osiągnąć sukces
 • całkowitą kontrolę nad Twoimi finansami /całkowicie niezależnymi od dochodu współmałżonka/.
 • a przede wszystkim .... ciągłą obecność obok dzieci , kiedykolwiek potrzebują swojej Mamy (lub Taty)W zasadzie już dzisiaj jesteś częścią świata internetu. Jest to najłatwiejsze źródło informacji. Być może już coś kupowałaś w sklepie internetowym /dla siebie lub dziecka/.

Pomyśl o innych osobach /inne mamy czy ojcowie, babcie, nauczyciele lub ich uczniowie/. Wszyscy szukają wartościowej informacji, którą chcą uzyskać od razu.

Jest bardzo łatwo odróżnić kogoś, kto pisze z pasją oraz wykazuje się znajomością tematu, od formalnych stron internetowych kompanii nastawionych wyłącznie na sprzedaż.

Pomyśl o swojej pasji !! Czy twoje doświadczenie pomogłoby komuś rozwiązać jego problemy ???

Każdy z nas zna się na czymś lepiej niż inni.Czy możesz przekazać całej Polce/Światu, coś opartego na twoim życiowym doświadczeniu /wcześniejszej pracy, hobby,edukacji czy nawet wychowywaniu Twojego Dziecka/

Jeżeli tak, to po prostu użyj internetu. Powiedz innym Mamom jak zorganizować swój czas, jakich kosmetyków używać, jak przyrządzić zdrowe posiłki czy jak wychować zdrowe dzieci !!

Kilka lat temu również zrezygnowałem z budżetowej pracy. Stworzyłem kilka stron internetowych, przynoszących mi dodatkowy dochód. Są one oparte na systemie Solo Build It! Zmienił on już życie stanowi źródło dochodu wielu matek. Praca dla matek w domu została kompletnie przewartościowana.

Jedynym limitem dla Twoich możliwości jest konieczność znajomości języka angielskiego oraz pasja i zaangażowanie.

 • Nie musisz nawet zdejmować kapci
 • odchodzić od dziecka
 • czy robić makijażu przed tą pracą /chyba, że masz stronę internetową temu poświęconą/.
Aby poczytać więcej o innych Mamach kliknij poniżej.


http://wahm.sitesell.com/Dariusz2.html

Masz Swoją historię na ten temat?

Masz coś ciekawego na temat pracy w domu? Po prostu podziel się z nami! Może masz jakieś inne rozwiązania dla Matek wychowujących dzieci.

[ ? ]

Dołącz zdjęcie - Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

 •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co Inne Matki Napisały

Kliknij poniżej aby zobaczyć Co napisali inni Goście tej strony.....

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Praca dla mam - Betterware Not rated yet
KONSULTANT/KA BETTERWARE Zasady są proste: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy, - masz 14 dniowy termin płatności, …

Uprawnienia psychologiczne do Medycyny pracy Not rated yet
Witam, chciałbym zapytać jakie uprawnienia, kwalifikacje powinna mieć osoba - psycholog, pracujący w medycynie pracy, jakie …

Praca dla Psychologa Not rated yet
Piszę do Pana w związku z tym, że poszukuję pracy dla psychologa, w której mogłabym przeprowadzać testy psychologiczne i …

Praca psychologa transportu Not rated yet
Praca psychologa transportu Witam. Chciałabym poprosić o radę i podpowiedź. Jestem absolwentka WSFiZ w Warszawie, obroniłam …

Click here to write your own.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.