Praca dla Psychologa

by Mania
(Wroclaw)

Piszę do Pana w związku z tym, że poszukuję pracy dla psychologa, w której mogłabym przeprowadzać testy psychologiczne i badania psychotechniczne.

Do tej pory zdobyłam doświadczenie w nieco innej dziedzinie - w przeprowadzaniu różnego rodzaju procesów rekrutacyjnych, Cały czas czegoś się uczę i uczestniczę w wielu kursach.

Mam w planie ukończenie studiów na kierunku Psychologia Transportu. Praca w branży, którą reprezentuje Pana firma jest dla mnie bardzo interesująca i umożliwiłaby mi wykonywanie konkretnego zawodu i jednocześnie pozwoliła pozostać blisko zagadnień związanych z psychologią.

Chciałabym dowiedzieć się, czy miałabym szansę pracy w Pańskiej firmie na część etatu lub też na czas określonych zleceń. Dla mnie byłaby to możliwość poznania specyfiki tej pracy, a Pana mogłabym odciążyć w niektórych obowiązkach.

Rozważam również zupełną zmianę pracodawcy i podjęcie nowej pracy na cały etat,
Proszę o informację jaka jest możliwość zatrudnienia mnie w Państwa firmie.

Załączam moje CV i zapraszam do zapoznania się z moim dotychczasowym doświadczeniem. Bardzo chętnie spotkam się z Panem w celu przeprowadzenia bardziej szczegółowej rozmowy.

Dziękuję serdecznie,
Pozdrawiam,
Find Your Niche
Moja odpowiedź
Mam trochę problem, bo ostatnio zatrudniłem dwie nowe osoby /początek 2010 roku/.

Jeżeli ma Pani koncepcję na wypromowanie jakiejś usługi w internecie, czegoś w czym czuje się Pani dobrze to możemy porozmawiać
Za bardzo nie oferuję pracy na tzw etat.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Praca dla mam w domu przy komputerze.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.