Nauka jazdy w Oleśnicy
i jej okolicach.

Nauka jazdy Oleśnica - opinie na temat stron internetowych kursów na prawo jazdy w Oleśnicy. Analiza lokalnego rynku szkół i ośrodków.


Zachęcony pozytywną opinią jednego z kierowców na temat jednej ze szkół jazdy w Oleśnicy, postanowiłem sprawdzić naocznie ich marketing internetowy poprzez hasło "Nauka jazdy Oleśnica".
Zachęcony pozytywną opinią jednego z kierowców na temat jednej ze szkół jazdy w Oleśnicy, postanowiłem sprawdzić naocznie ich marketing internetowy poprzez hasło "Nauka jazdy Oleśnica".
Dobrze, że istnieją mapki lokalne Google, bo nie mogłem znaleźć w ogóle stron firmowych. W końcu pojawiła się jedna strona jako subdomena na portalu prawojazdy.com.pl/. Inne adresy szkół to po prostu dane adresowe z panoramy firm.

Najważniejsze jednak, że z upływem czasu te lokalne Ośrodki szkolenia Kierowców doceniły rolę marketingu internetowego i większość ma swoje firmowe witryny w Sieci. Tak więc poniższa część artykułu jest już nieco historyczna.


Od 3 marca 2012 Oleśnica

Ta najważniejsza strona [http://brzozowski.prawojazdy.com.pl] jest wyszukiwana jedynie po nazwisku jej właściciela.

W zasadzie jest to jedynie wizytówka z podstawowymi informacjami/lista płac, skromna oferta wraz ze zdjęciami aut, terminami kursów oraz cennikiem/. Pokazy slajdów oparte na aplikacjach portalu http://www.prawojazdy.com.pl/aplikacje/prawojazdy/epj/index.html.


Ceny kursów

nie różnią się zbytnio od wrocławskich /jest nawet drożej/. Atrakcją w Oleśnicy jest prawko na traktor za 1000 zł - ewenement we Wrocławiu z powodu małego zapotrzebowania.

Jest całkiem prawdopodobne, że ta szkoła jest dobrze znana na lokalnym rynku, bo właściciele strony zupełnie nie zainwestowali w promocję internetową.Być może wystarcza tylko opinia znajomych. Z drugiej strony nie są klasyfikowani przez WORD Wrocław więc trudno powiedzieć, czy są kursy są warte swojej ceny.

Ponieważ nawet do mnie dotarła pozytywna opinia o tym ośrodku, myślę że skorzystali by wiele tworząc stronę WEB z prawdziwego zdarzenia !!Od 6 lip 2012 Kursy ADR Wrocław

Dla kierowców wolących jednak Wrocław jako miejsce szkolenia proponuję Weigla 12 [na przeciwko Szpitala Wojskowego]. Podąż za linkami poniżej!!

Kursy prawa jazdy Oleśnica, nauka jazdy woj Dolnośląskie.

Nauka jazdy Oleśnica kat C

.


Jeżeli interesują Cię bardziej szkoły prowadzące szkolenie na ciężarówki lub autobusy, to do rozważenia jest OSK Kursant na Tarnogajskiej 5/9


Na sam koniec filmik pokazujący uroki Oleśnicy w okolicach Rynku.

You might like these

Opisz Swoje Szkolenie z Nauki Jazdy

Przeszedłeś szczęśliwie szkolenie z nauki jazdy. Czy szkoła była najlepsza czy najgorsza? Podziel się wrażeniami z tego zdarzenia!

[ ? ]

Dodaj Swoje Zdjęcie Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Ciekawa wieża ciśnień w Oleśnicy

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.