Najlepsza kursy na prawko: Kategoria E/C Wrocław

Kategoria E Wrocław - oferta szybkich kursów na ciężarówki z przyczepą na MAN-ie 12.440.

Przystępne ceny z możliwością zrobienia świadectwa kwalifikacji zawodowej  w jednym ośrodku.
Robienie kursu na przyczepy kat E/C oznacza we Wrocławiu szkolenie na Man 12240 TGL z oryginalną przyczepą.Warto wybrać szkołę w strefie egzaminacyjnej WORD.


Nauka jazdy na innym samochodzie, a nawet z nieoryginalną przyczepą oznacza raczej powtórkę egzaminu.

Kable/wtyczki łączące są nieco inne i trudno się tego uczyć dopiero na egzaminie praktycznym. Dotyczy to tzw sprzęgania przyczepy z autem.

Jest to element określony w instrukcji dla egzaminatorów jako podłączenie przewodów elektrycznych przyczepy (przy wyłączonym silniku MAN-a), przewodów hamulcowych przyczepy, sprawdzenie działania świateł przyczepy oraz zwolnienie hamulca postojowego w który przyczepa jest wyposażona.

Na wszystko masz tylko/aż 10 minut [całe sprzęgnięcie].


Ciekawą rzeczą  jest fakt, ze WORD we Wrocławiu zatrudnia Panią Egzaminator z uprawnieniami na tą kategorię zawodową. Widziałem ją ze dwa razy na placu manewrowym, kiedy podchodziłem do prawka na motor. W zasadzie ciekawi mnie jedno. Czy jest bardziej wymagająca niż cała reszta personelu oceniającego wysiłek zdającego?

Kategoria E/C - film ze szkoły Kursant na ich placu manewrowym.

Z opowieści kursantów wynika, że egzaminatorzy WORD Wrocław nie są łatwi do przejścia. Pierwszą przeszkodą okazuje się być Sprawdzenie świateł.Ten kto nie obszedł całego Man-a na około i nie pokazał każdego światełka już oblał.

Jeżeli chodzi o praktyczny z jazdy /parkowanie, wjazd tyłem i przodem czy jazdę po mieście/ jest to niewielkim problemem dla kierowców zawodowych, którzy dużo wcześniej jeździli.

Od 2011-09-21 Świadectwo kwalifikacji Wrocław

Kurs na kategorię E/C trwa 20 godzin praktyki, teoria na egzaminie nie obowiązuje. Cena we Wrocławiu to kilka tysięcy zł. Dochodzi koszt lekarza 200 zł, psychologa 150 PLN oraz koszt egzaminu praktycznego WORD 195 zł. Jazdy doszkalające od 200 zł za godzinę

Badanie psychologiczne - psychologia transportu 150zł


Są liczne promocje cenowe, ale warto sprawdzić czy szkoła ma oryginalną przyczepę. Jestem lekarzem uprawnionym do badań kierowców i współpracuję pośrednio z ośrodkiem

  • Gawlik Łagiewnicka 5/7, 50-512 Wrocław
  • Telefon kontaktowy 71 797 55 44


oraz Kursantem na Tarnogajskiej. Ciekawą ofertę ma OSK Danuta oraz Akademia Dobrej Jazdy. Jak poszukasz w internecie, to pewnie znajdziesz jeszcze coś ciekawego. Mają najlepszą w całym Wrocławiu zdawalność na kat E i rozsądną cenę kursu. Potem można od razu zrobić świadectwo kwalifikacji zawodowej.

W tej chwili jest bardzo dobry okres na zrobienie kat. E [jeżeli mamy gotówkę]. Szkoły znacznie obniżyły ceny i raczej zbyt szybko nie podniosą /mamy w końcu kryzys gospodarczy/.

Kategoria E Wrocław prawo jazdy na przyczepy

Kurs prawa jazdy Wrocław kategoria C


Od 2011-09-21 Świadectwo kwalifikacji Wrocław

Do  ceny kursu musisz doliczyć badania lekarskie oraz psychotechniczne kierowców  zawodowych, które  w chwili obecnej kosztują  "urzędowo 200 +150 =350 zł

Możesz je zrobić w mojej Pracowni i Przychodni na Kmicica 1a/1 we Wrocławiu

Widok na Przychodnię Medycyny Pracy doktora Kraśnickiego:

You might like these

Prawo jazdy na przyczepe

Masz coś ciekawego temat prawo jazdy na przyczepe ? Czy cena prawa jazdy na przyczepy rzeczywiście jest przyjazny dla kursantów?Ile kosztuje prawo jazdy na przyczepe

Po prostu podziel się z nami!

[ ? ]

Dołącz zdjęcie - Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.