Prawo jazdy kat C:sprawdź kursy

Oferta szkoły Kursant na Wrocław i województwo Dolnośląskie.

Sytuacja jeżeli chodzi o sprawny kurs na prawo jazdy kat C nie jest obecnie zbyt ciekawa.

10 wrzesień 2009 r był datą krytyczną aby skończyć szkolenie dla nowych kierowców i zacząć świadectwo kwalifikacji na starych zasadach.

Film z nauki jazdy kat. C Szkoły Kursant we Wrocławiu w ścisłej strefie egzaminacyjnej WORD.


Prawo jazdy na Autobus

Kryzys dotknął szkoły nauki jazdy, co spowodowało znaczne obniżenie cen oraz ....jakości szkolenia na ciężarówki.

Jednocześnie skończyły się praktyczne możliwości tzw "załatwienia egzaminu/prawka " przez niedouczonego kierowcę. Raz za razem wyciągane są stare sprawy, ku uciesze prasy brukowej oraz komercyjnych telewizji. CBA oraz inne instytucje zapłaciły nawet za płatne reklamy w Google AdWords oraz stworzyły kilka portali internetowych

/http://antykorupcja.edu.pl/, gdzie są dokładne instrukcje dla obywatela, jak podkablować egzaminatora nauki jazdy czy sąsiada. W dobie wyrafinowanej elektroniki nie jest to aż takie trudne.

Przykład archiwów IPN świadczy, że tradycja w narodzie nie ginie i nie potrzeba wcale ZSRR czy innego systemu totalitarnego. Serwis Edukacji Antykorupcyjnej – jest to nowa kreacja Kompan.pl na zlecenie CBA.

Truizmem staje się twierdzenie, że jedyną szansę mają szkoły nauki jazdy, które postawiły na jakość szkolenia, pomimo niezwykle trudnej sytuacji na rynku. Niskie ceny oraz problemy natury biurokratycznej powodują, że szkoły tną koszty i to często kosztem wyniku końcowego na egzaminie państwowym.


Od MAN 12240 oraz Mercedes Atego

Z drugiej strony nie ma wielkiego wyboru ośrodków szkolenia na prawo jazdy kat C oraz ciężki sprzęt. Próby przerwania kursu kończą się często koniecznością zapłacenia kary umownej czy utratą zaliczki. Kursant brnie w szkolenie, które z góry przyniesie negatywny efekt.

Jednocześnie WORD Wrocław nie prowadzi rankingu zdawalności na ciężarówki. Trudno więc o obiektywną informację na temat danego ośrodka.

W łatwiejszej sytuacji są ci, którzy mają znajomych świeżo po kursie. Jest to zdecydowanie najlepsza darmowa reklama.

Co mają zrobić kierowcy, którzy krótko mieszkają we Wrocławiu lub nasi Rodacy z Irlandii czy Anglii. W zasadzie pozostaje informacja internetowa. Prawo jazdy kategorii C to już inwestycja !! Nie polecam jakiś super okazji cenowych, zdecydowanie odbiegających od ogółu.

Podstawą jest pojazd identyczny z egzaminacyjnym WORD. We Wrocławiu jest to Mercedes Atego /Man 12240 w razie awarii tego pierwszego/. Od kilku lat współpracuję jako lekarz z Ośrodkiem Nauki Jazdy w strefie egzaminacyjnej na Tarnogajskiej 5, który pomimo ciężkich czasów położył nacisk na jakość kształcenia kierowców. Nie ma kompromisu dla jakiegokolwiek skracania zajęć czy innych praktyk.


Od Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław

Ta polityka przynosi już efekty. Zadowoleni kierowcy przekazują jeden drugiemu o naszych wynikach, co napędza nowych kursantów. Marketing Internetowy otworzył niespotykane możliwości dla Polaków z Irlandii, Anglii czy Norwegii.

Można wszystko tak zorganizować, aby ukończyć kurs podczas kilku dłuższych pobytów we Wrocławiu. Wszystko odbywa się w języku polskim a koszt kursu jest dużo niższy. Tanie linie lotnicze /RyanAir/ są tutaj nieocenione.Drugą grupę stanowią kursanci z całego województwa dolnośląskiego. Kudowa, Zgorzelec, Międzylesie, Oława, Strzelin, Trzebnica i wiele innych miast jest miejscem skąd przyjeżdżają szkoleni.

Stan techniczny aut w terenie jest różny i najczęściej są inne niż na egzaminie. Ceny w mniejszych miastach są jednak zdecydowanie niższe tak jak poziom szkolenia. Ta opcja jest wybierana najczęściej przez osoby, które mają rodzinę we Wrocławiu.

Ile kosztuje prawo jazdy kat C ?

Koszt = 1800 zł + 80 zł za badania lekarskie przed rozpoczęciem kursu. Dochodzi do tego koszt egzaminów państwowych oraz wydania prawa jazdy [pobierany niezależnie przez WORD i Wydział Komunikacji].

Osobom z zagranicy oraz z poza Wrocławia staramy się pomóc /w granicach prawa/ z załatwieniem wszystkich możliwych formalności. Również dotyczy to rodowitych wrocławiaków.

Ideą jest skupienie się kursanta na robieniu prawa jazdy kat C, a nie łażeniu po urzędach.

Jedynie czego nie możemy zrobić to zdanie za kogoś lub załatwienie egzaminu !! Badania lekarskie wyłącznie przed kursem i po osobistym badaniu. Zniżki przy bezpośredniej kontynuacji szkolenia i bez odebrania prawa jazdy - na inne kategorie/np E/C D lub A/.

Jestem głęboko przekonany, że te trudne czasy przyniosą upadek wielu szkół na prawo jazdy kat C.Jest to bardzo smutne, ale przetrwają tylko najlepsi i odnosi się to głównie do jakości szkolenia.

Ale w końcu dlaczego ktoś ma płacić krocie za podrzędny produkt ?!!

Prawo jazdy kat C Wrocław - powrót do strony głównej.

Jeżeli jeszcze, pomimo tego co napisałem, ktoś wierzy w opowieści

"jak załatwić prawo jazdy kat C Wrocław" proszę przeczytać cele serwisu CBA

"Ponieważ strona jest skierowana zarówno do osób dorosłych jak i dzieci, duży nacisk położono na interaktywność i multimedialność." Rok 1984. Wytyczamy nowe/stare sprawdzone szlaki !! Ile kosztuje prawo jazdy i koszt prawa jazdy Wrocław


Opisz Swoje Szkolenie z Nauki Jazdy

Przeszedłeś szczęśliwie szkolenie z nauki jazdy. Czy szkoła była najlepsza czy najgorsza? Podziel się wrażeniami z tego zdarzenia!

[ ? ]

Dodaj Swoje Zdjęcie Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co Inni Kierowcy Napisali

Kliknij poniżej aby zobaczyć inne historie na tej stronie....

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Garaz Tylem ze Slalomem kat C Not rated yet
Poniżej film przedstawiający tzw garaż tyłem ze slalomem zrobiony przez szkolonego na prawo jazdy kategorii C Film zrobiony został …

Click here to write your own.

Ile kosztuje załatwienie prawa jazdy kat C - konsekwencje dania łapówki!!


Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Oferta psychotestów na kategorię C prawka: Prawo jazdy kategorii C
Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.