Prawo jazdy Wroclaw najtaniej

by Dariusz
(Wrocław Nowy Dwór)

Prawo jazdy Wrocław najtaniej - oferta dla osób zamieszkałych na osiedlu Nowy Dwór oraz Muchobór.

Liderem na rynku najtańszego kursu na prawko jest oczywiście Szkoła Jazdy Tip Top. Tym nie mniej dla zamieszkałych w dzielnicy Fabryczna godną jest polecenia jeszcze jedna niedroga szkoła.

Myślę tutaj nauce jazdy Orion na ulicy Szkockiej 64. Ponieważ ich siedziba mieści się w Zespole Szkół Nr 3 cena 1020 zł jest skalkulowana na uczniowską kieszeń. Koszt badania lekarskiego przed zapisem na kurs to 50 zł.

W przeciwieństwie do ośrodków rzeczywiście szkolących najtaniej Orion przykłada się do roboty. Nie obawiają się umieścić swojej zdawalności w rankingu WORD Wrocław.

jeżeli chodzi o pojazdy egzaminacyjne to szkolą na Renault Clio /tak jak inni/. Jazdy odbywają się w strefie egzaminacyjnej Word. Teoria we wspomnianym Zespole Szkół przy Szkockiej 64.

Opinie kursantów są raczej pozytywne. Orion istnieje już kilkanaście lat i wyszkolili kilka tysięcy osób. Tam też skończyła kurs i zdała prawo jazdy w październiku 2005 roku moja małżonka.

Było to w czasie masowej akcji antykorupcyjnej, kiedy praktycznie wymieniono wszystkich egzaminatorów oraz postawiono zarzuty wielu instruktorom.

Nikt nie chciał wierzyć, że Ona po prostu zdała bez żadnej protekcji!!

Dane kontaktowe szkoły Orion dla wszystkich chętnych
orion@snj-orion.wroclaw.pl
Tel. 071 323 49 38

Oferta prawo jazdy najtaniej jest skierowana do mieszkańców osiedla Nowy Dwór, Muchobór, Kuźniki, Żerniki, Złotniki, Leśnica czy Jerzmanów. Skorzystać na niej mogą inne osoby szanujące swoją gotówkę np studenci czy uczniowie, chcący jakość za niską cenę.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich na tanie prawko w Orionie. Po skończonym kursie można wyrazić swoje opinie na moich stronach internetowych.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Ile kosztuje prawo jazdy wybranej przez Ciebie kategorii?.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.