Licencja taxi: kursy dla kandydatów Wrocław

Licencja taxi stanowi biurokratyczny obowiązek dla każdego kandydata na taksówkarza. Niestety wymaga to przejścia całej procedury.

  • Dobra wiadomość: od 2020 roku nie jest wymagany egzamin z topografii Wrocławia. Ma to sens z powszechnością map Google oraz nawigacji samochodowych, które wskazują z reguły najlepszy /w danej chwili/ dojazd.


Pierwszą czynnością jest skończenie a następnie zaliczenie egzaminu "kurs na Taxi". Szkolenia takie prowadzi np
Szkoła Kursant przy ulicy Tarnogajskiej 5 .

Od Szkoła Jazdy Kursant Wrocław
Od Pub Lissa Wrocław Leśnica

Ze strony internetowej Zespołu do spraw licencji, zezwoleń i zaświadczeń ul. Gabrieli Zapolskiej 2 we Wrocławiu należy pobrać wniosek o wydanie licencji na wykonywanie Licencja taxi wniosek do pobrania Wrocław

Mieszkający w centrum miasta mogą zgłosić się osobiście do pokoju 105 lub zadzwonić pod numer (71) 777-77-35 w godzinach pracy administracyjnych: od poniedziałku do piątku: 8.00 - 15.15 Aktualny na 2022 rok koszt licencji to 200/250 do 300 zł w zależności na ile lat.

Od Szkoła Jazdy Kursant Wrocław
Co pięć lat trzeba robić badania psychotechniczne oraz lekarskie, a ich kopie okazywać w urzędzie, szczególnie przy zmianie samochodu taxi.

Co pięć lat musisz zrobić badania psychotechniczne oraz lekarskie a ich kopie okazywać w urzędzie, szczególnie przy zmianie samochodu taxi.


Poniżej oferty innych szkoleń i warto przejrzeć ich strony w sieci.


 Szkoła Kursant prowadzi kompleksowe szkolenia taksówkarzy do licencji.

Ten zawód cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie wśród osób zwolnionych z innej pracy /szczególnie przyczyn ekonomicznych/. Podstawą prawną kursów jest Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 7 lutego 2002 r /(Dz. U. Nr 12, poz. 118) . Na koniec kursu organizowany jest egzamin.

Zdawalność w Kursancie jest bardzo wysoka, a zadowoleni kierowcy zaraz otrzymują licencję taxi. Szkolenie obejmuje przede wszystkim naukę przepisów prawnych związanych z transportem drogowym /licencja taxi/, ceny przewozów i oznakowanie taksówek. Duże znaczenie ma znajomość topografii Wrocławia, bazy noclegowej czy lokalizacji poszczególnych zabytków.

Kurs na Taxi obejmuje również podstawy prawa podatkowego, co ułatwia potem rozliczanie się z fiskusem. Nacisk kładzie się również na kulturę obsługi pasażera oraz roli Policji,Straży Granicznej czy innych służb.

Kursant z ofertą kursów dla taksówkarzy we Wrocławiu


Badaniami dla taksówkarzy zajmuje się kompleksowo moja Pracownia Psychologiczna, gdzie spokojnie można wykonać psychotesty.


You might like these

Licencja na Taxi Szkolenie
Kursy na Taksówkę Wrocław

Masz jakieś uwagi jak sprawnie załatwić sprawę licencję Taxi oraz znasz dobre kursy czy szkolenia, to po prostu napisz !! Pomoże to innym zaoszczędzić czas i nerwy w dzisiejszych trudnych czasach.

Być może Twoja uwaga usprawni czyjąś pracę !!

[ ? ]

Dołącz zdjęcie - Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co Inni Kierowcy Taxi Napisali

Kliknij poniżej aby zobaczyć Co napisali inni Goście tej strony.....

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Kurs LicenjaTAXI.pl Not rated yet
Witam serdecznie , zapraszam chętne osoby na kurs na licencje TAXI, szkolenia odbywają się w systemie e-learning czyli samokształcenie …

Kurs na taksowkarza marzec 2010 Not rated yet
Kurs na taksówkarza marzec 2010 W Szkole Jazdy Kursant -nowy termin rozpoczęcia kursu na taksówkarza 04.03.2010 r.godz.10 00 Zapraszamy !! …

Rozpoznawanie kolorow przez kierowce Taxi Not rated yet
Prawidłowe rozpoznawanie kolorów przez kierowce Taxi Witam. Mam pytanie do Pana. Posiadam wadę rozpoznawania kolorów, mam prawo jazdy …

Zdawalnosc egzaminu na Taksowkarza Wroclaw Not rated yet
Zdawalność egzaminu na Taksówkarza po szkoleniu w Kursancie we Wrocławiu !! 28 stycznia 2010 roku odbył się pierwszy egzamin …

Click here to write your own.

Mini Taxi Wrocław oferta korporacji taksówkowej

Korzystam z niej regularnie i do tej po mnie nie zawiedli. Ceny również umiarkowane dla stałych klientów lub podczas zamówienia taksówki przez telefon.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Licencja na taxi

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

Badania kierowców taxi Wrocław