Moja ulubiona
Taxi we Wrocławiu

Badam kierowców taxi Wrocław już od wielu lat. W ten sposób poznałem taksówkarzy z wielu różnych korporacji. Tym nie mniej jedna firma przypadła mi do gustu i w zasadzie korzystam tylko z ich usług.

Od Pub Lissa 12 listopada 2011

Jest w tym wiele z siły przyzwyczajenia zadowolonego pasażera.


Chodzi oczywiście o Mini Taxi Wrocław . Przez wiele lat używali telefonu 9626, aby potem zmienić na 71 196 26 W zasadzie jest to największy problem, jeżeli ma się telefon wpisany do komórki.


Od Pub Lissa Wrocław Leśnica

Mieszkam na przedmieściach Wrocławia i szybki dojazd taksówki jest czasami bardzo istotny. Odkąd zacząłem korzystać z usług Mini w zasadzie nigdy mnie nie zawiedli.

Auta wprawdzie nie są super luksusowe, ale dojeżdżają w ciągu maksymalnie 10 minut. Przy telefonicznym zgłoszeniu jest kilka złotych rabatu. Kierowcy bardzo mili, a czasami można uciąć pogawędkę.

Muszę przyznać, że zawsze dawałem kilka złotych napiwku, tak aby nieco zrekompensować dość długi dojazd z postoju na osiedle Żerniki. Czasami kurs był tylko z Żernik do Kuźnik /2 kilometry/ i nigdy nie spotkałem się z narzekaniem.

Wybór mojej żony jest nieco inny : Jest to Radio Taxi Serc Wrocław.


Od Pub Lissa Wrocław Leśnica

Do dzisiaj nie wiem czemu sobie ich upodobała, ale nigdy nie zmieniła ich na coś innego.

Być może znaczenie ma chwytająca za serce nazwa. Jest to podobno związane z pomocą dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Telefon kontaktowy 71 363 37 37 Osobiście z usług taxi serc korzystam w momencie, kiedy moje Mini ma problemy z przyjazdem. Zdarzyło mi się to ze 3 razy w życiu, szczególnie w piątkowe popołudnia, kiedy cały Wrocław praktycznie jest w jednym wielkim korku.

Jeżeli chcesz polecić swoją ulubioną korporację, a nawet pojedynczego taksówkarza, to możesz posłużyć się formularzem kontaktowym poniżej. Zapraszam serdecznie !!
Taxi osobowe w zabytkowym samochodzie

W dzisiejszych czasach, kiedy jedziemy na jakąś zakrapianą uroczystość, powrót swoim samochodem jest co najmniej głupotą,

a Radio Taxi z reguły oferuje jakieś zniżki dla stałych klientów.

Oczywiście inne korporacje też nie są gorsze i możesz coś w tym temacie napisać.


Poniżej kilka innych korporacji Taksówkarskich, z których możesz skorzystać podczas twojego pobytu w Stolicy Dolnego Śląska.

Do wyboru...do koloru....

You might like these


Kursy Taxi Wrocław

Masz jakieś uwagi jak sprawnie wezwać Taksówkę Taxi oraz znasz dobrą korporację, to po prostu napisz!! Pomoże to innym zaoszczędzić czas i nerwy w dzisiejszych trudnych czasach.

Być może Twoja uwaga usprawni czyjąś pracę!!

[ ? ]

Wgraj zdjęcie - Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co inni kierowcy lub pasażerowie taksówek Napisali?

Kliknij poniżej aby zobaczyć Co napisali inni Goście tej strony.....

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Opinie o taxi we Wrocławiu Not rated yet
Wcale się; nie dziwię Twojej małżonce, bo zdarzało mi się korzystać z różnych korporacji taksówkarskich we Wrocławiu, ale mnie również Taxi Serc najbardziej

Click here to write your own.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

Kursy zawodowe na koparki we wrocławskim Kursancie na Tarnogajskiej 5/9 Szkolenie na koparkę Ciekawe autko sfotografowane gdzieś na Kubie: Auto Prawo jazdy