Światła w Clio egzamin państwowy

Prezentacja Światła w Renault Clio na egzaminie - podstawowe informacje na temat Clio światła egzamin - link do symulator.

We Wrocławiu jest już Toyota Yaris i warto sprawdzić jej światła.Ponieważ szkoły jazdy już mają Renault Clio w swojej flocie pojazdów, temat już niedługo będzie nieaktualny. Ale dla tych, którzy chcą sobie coś przypomnieć przed podejściem do egzaminu mam kilka filmików z wrocławskiej Szkoły Jazdy Kursant.


Obsługa Clio na egzaminie w jednym z wrocławskich Ośrodków Szkolenia kierowców. Płyn hamulcowy oraz światła pozycyjne postojowe.

Warto się tego nauczyć podczas nauki jazdy.Tym nie mniej dla tych, którzy są zainteresowani tematem Światła w Clio egzamin podam parę wskazówek i linków do stron.

Nie należy lekceważyć obsługi świateł na egzaminie, ponieważ na tym stosunkowo prostym elemencie możemy skończyć nasz egzamin. Egzaminowany musi zaprezentować, że potrafi sprawdzić działanie świateł zewnętrznych. Naprawdę nie jest to trudne, bo włącznik świateł zewnętrznych jest jednocześnie włącznikiem kierunkowskazów. Znajduje się po lewej stronie za kierownicą i jest bardzo dobrze opisany.

Za każdym razem na tablicy wskaźników pali się odpowiednia lampka kontrolna.Światła cofania i stopu można włączyć /przy włączonym zapłonie/ poprzez wrzucenie biegu wstecznego i naciśnięcie pedału hamulca.

Światła awaryjne - przełącznik barwy czerwonej znajduje się pomiędzy kierowcą a pasażerem. Uruchomienie świateł awaryjnych powoduje włączenie wszystkich czterech kierunkowskazów jednocześnie. Aby je wyłączyć, należy jeszcze raz wcisnąć czerwony przełącznik.

Należy pamiętać, że światła awaryjne, pozycyjne oraz oświetlające tablicę rejestracyjną działają również bez zapłonu. Światła przeciwmgielne wymagają uprzedniego włączenia światła mijania.


Poniżej link do symulatora świetlnego szkoły nauki jazdy Kursant we Wrocławiu

Symulator Światła w Clio egzamin Kursant Wrocław

Światła w Clio egzamin

Obsługa świateł w Renault Clio bardzo szczegółowy opis

Mimo wszystko nawet najlepsze obrazki w temacie "Światła w Clio egzamin" nie zastąpią praktycznego szkolenia w samochodzie.

Jeżeli szkoliliśmy się na Pandzie a musimy zdawać z różnych powodów na Clio, to warto wykupić parę godzin jazdy, aby zapoznać się naocznie z obsługą tego miłego autka. Koszt godziny od 100 zł. Inny bardzo ciekawy Symulator świateł w Renault Clio Szkoły Jazdy z Dzierżoniowa w bardzo prosty sposób pokazujący ich obsługę -


You might like these

Od Szkoła Jazdy Kursant

Światła w twoim pojeździe egzaminacyjnym

Masz jakieś uwagi czy porady na ten temat? Po prostu podziel się z innymi kursantami!

[ ? ]

Dodaj zdjęcie- Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co Inni Kierowcy Napisali

Kliknij poniżej aby zobaczyć Co napisali inni Goście tej strony.....

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Idiotka za kierownicą Not rated yet
20-01-2011 Trema egzamin łaczony-13-05 test-zaliczony.14 00 zostaje wyczytana no i strach obleje na placu,o kurcze idzie jak po maśle pyk pyk i jedziemy …

Click here to write your own.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

Psychotesty auto słuzbowe