Renault Clio na prawo jazdy B

Renault Clio był kiedyś  autem egzaminacyjnym na prawo jazdy kategorii B we wrocławskim WORD-zie. Obecnie jego miejsca zajęła Toyota Yaris IV - najnowszy model. Renówkę opisuję ze względów historycznych. Napsuła ona sporo zdrowia wielu kursantom, ale to samo dotyczy się każdego innego autka na egzaminie praktycznym.


Nowa Toyota Yaris do obejrzenia na zdjęciu poniżej. Plac manewrowy.

Nauka jazdy Wrocław Renault Clio

Renault Clio III nie należy do grona najczęściej sprzedawanych aut w Polsce, ale te auta zostały

zakupione przez kilka WORD-ów w całej Polsce. Zastąpiły one wysłużone fiaty Punto i Panda używane wcześniej podczas kursów na prawo jazdy.


Właściciele szkół jazdy narzekali szczególnie na te, z zamontowaną instalacją gazową /oszczędności były pozorne/. Właściciele Renault Clio już później nie wydają się mieć tych problemów z obsługą tych pojazdów.Od Szkoła Jazdy Kursant Wrocław

Ten samochód segmentu B również stał się od 2009 roku pojazdem egzaminacyjnym WORD Wrocław.

Jest on w sumie przeznaczony do jazdy miejskiej wg dealerów "łącząc niezłe osiągi z małym zapotrzebowaniem na paliwo" W 2013 wszystkie szkoły jazdy posiadają to autko.

Zaletą dla kursantów jest bardzo dobra widoczność z przodu i z tyłu. Auto nie jest zbyt duże, co ułatwia manewr parkowania na egzaminie praktycznym. W mojej opinii jest to typowe autko dla Pań i firma Renault robi mądrze pośrednio promując Clio poprzez szkoły nauki jazdy.W opiniach kursantów, którzy zaczęli kurs na fiacie a skończyli na Renault Clio, nie było wielkiego problemu z przestawieniem się na jazdy tym drugim. Pewnym kłopotem jest tzw obsługa pojazdu wymagana na egzaminie praktycznym. Światła w Renault Clio, pomiar poziomu oleju i pewne inne czynności są zupełnie inne i nie da rady nauczyć się tego z książek, instrukcji fabrycznych czy broszurki WORD.

Od Szkoła Jazdy Kursant

W tej chwili paradoksalnie jest bardzo dobry okres na prawo jazdy . Szkoły kupiły Renault Clio na początku kryzysu finansowego. Jednoczenie rynek kategorii B prawa jazdy dramatycznie się skurczył od 2009 r. Zaowocowało to brakiem wzrostu cen kursu na prawko kat B. Praktycznie na nowym aucie można zrobić kurs na prawo jazdy całkiem niedrogo. Ceny kursów dużo powyżej 1000zł są już historią.We Wrocławiu Renault Clio III posiada praktycznie każda szkoła / bez Clio nie ma szans/. Promocje cenowe są nieuniknione. Już w tej chwili niektórzy są na granicy opłacalności kosztu kursu.Cena godziny jazdy dodatkowej na Clio też mieści się w granicach rozsądku.

Od Clio

Wszystko to jest w kontraście do czarnych przepowiedni /znawców rynku/ sprzed kryzysu,że ceny na prawo jazdy wzrosną dramatycznie!!

Na koniec, jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, mogę tylko zachęcić do prawka na Clio w znajomej szkole nauki jazdy we Wrocławiu. Rozsądna cena i wysoki poziom szkolenia pozytywnie wyróżnia ten ośrodek szkolenia kierowców wśród innych firm. Strefa egzaminacyjna WORD Wrocław jest w pobliżu, co ułatwia szkolenie z teorii.Kilka nowych Renault Clio czeka na kursantów na prawo jazdy. Adres szkoły Wrocław Weigla 12/ na wprost Szpitala Wojskowego/.

e-mail: info@prawojazdy.wroc.pl

Serdecznie zapraszam!!Od Szkoła Jazdy Kruk we Wrocławiu

Renault Clio prawo jazdy Clio prawo jazdy Clio egzamin

Jeżeli nie zachęciłem do tej konkretnej szkoły to warto wybrać tą, która pasuje na z jakichkolwiek innych względów. Prawo jazdy Renault Clio III i egzamin lepiej mieć za sobą szybciej niż później !!


Życzę Ci właściwego wyboru OSK oraz zdania egzaminu na prawo jazdy na Twoim Renault Clio.


You might like these

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

OSK na ulicy Strzegomskiej we Wrocławiu: Nauka jazdy Wrocław Kursanci na kategorię B prawka we Wrocławiu. Prawo jazdy B Wrocław
Od Szkoła Jazdy Kruk we Wrocławiu