Zrób prawko na Toyocie Yaris na modelu z 2015 roku.

Od końca 2014 roku WORD Wrocław systematycznie zastępuje wyeksploatowane samochody egzaminacyjne Renault Clio na najnowszy model Toyoty Yaris, który miał premierę w Polsce.

Jest to dokonywane stopniowo, ale nie będzie trwało dłużej niż do początku lata 2015 roku.
Po tym terminie po Renault Clio zostanie tylko wspomnienie.

Spora część wiodących szkół jazdy zakupiła już ten pojazd egzaminacyjno-szkoleniowy i rozpoczęła naukę na nowych warunkach.

Podstawową jego zaletą jest fakt, ze auta są nowe, prowadzą się zdecydowanie lepiej niż poprzedni model Renault, a okres wyczekiwania na egzamin państwowy jest wyjątkowo krótki. Również zdawalność na nowym modelu Toyoty Yaris jest większa niż na poprzednikach.

Specjalnie dla Ciebie nakręciłem ze znajomym ośrodkiem nauki jazdy
OSK Euforia na Kniaziewicza 28A/1 we Wrocławiu kilka filmików szkoleniowych, które pozwolą szybko zapoznać się z obsługą świateł, wyglądem samochodu pod maską oraz kilkoma zadaniami egzaminacyjnymi, na które z pewnością trafisz na egzaminie państwowym.

Przy okazji OSK Euforia pozbyła się już wszystkich "starych aut egzaminacyjnych", a jazdy oraz całe szkolenie odbywa się wyłącznie na nowych autach. W ten sposób uczysz się od razu tego, co będzie Ci potrzebne na egzaminie państwowym.

Wbrew pozorom, te proste czynności stają się "bardzo trudnymi" na egzaminie państwowym, szczególnie jak dojdzie stres egzaminacyjny, związany z obecnością Państwowego Egzaminatora.

Jeżeli przekonałem Cię, że nauka jazdy na najnowszej "Yarisce" ma sens, to zapraszam Cię do tego ośrodka szkolenia kierowców.

Namiary masz na obrazku po prawej stronie. Możesz również wyszukać ich stronę firmową w internecie lub kliknąć w link poniżej


Nauka jazdy na nowej Toyocie Yaris we Wrocławiu.

Z rozsądną cenę nauczysz się jeździć w szkole z bardzo wysoką zdawalnością, na najnowszych autach egzaminacyjnych.

Badania lekarskie i większość formalności załatwisz na miejscu i pozostaje Ci tylko nauka pod okiem doświadczonych instruktorów połączona ze zdaniem egzaminu państwowego za pierwszym razem

Nauka jazdy we Wrocławiu na Toyocie Yaris z 2015 roku

Opisz swoją szkołę nauki jazdy we Wrocławiu. Im bardziej ciekawy wpis zamieścisz, tym bardziej masz szansę aby zainteresować kogoś swoim ośrodkiem szkolenia!!

[ ? ]

Dodaj Swoje Zdjęcie Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.