Prawo jazdy Strzelin i okolice

Prawo jazdy Strzelin i opinie na temat kursy na prawo jazdy Strzelin, analiza lokalnego rynku ośrodków szkolenia kierowców.W Strzelinie jest zaledwie kilka szkół nauki jazdy, z których parę lat temu żadnej nie znalazłem w internecie. Jedyne informacje były w Panoramie Firm i niewiele mówiły o tym co dany ośrodek prezentuje. W sumie tylko dane adresowe z telefonem.Na szczęście marketing internetowy dotarł również do Strzelina i jest już parę stron WWW.

  • O ile się orientuję kursanci ze Strzelina zdają zarówno w WORD Kłodzko jak i we Wrocławiu. Trudno powiedzieć, gdzie jest łatwiej przejść egzamin.

Od 20 wrz 2012 Prawo jazdy na motor

W rankingu Word Wrocław jest wymieniona jedna szkoła na 20 miejscu, ze zdawalnością pierwszorazową ok 30%.

Cieszy się ona pewną popularnością wśród zamieszkałych w Strzelinie, ale wyniki kat.B nie są zbyt rewelacyjne. Poziom ten utrzymuje się od kilku lat /+-2%/.

Ze Strzelina jest bardzo dobry dojazd do strefy egzaminacyjnej, gdzie znajduje się większość ośrodków szkolenia, i wiele osób woli dojeżdżać do Wrocławia. Dotyczy to szczególnie kursów na autobusy, ciężarówki i przyczepy/kat C D C+E/.

Nie potrafię w chwili obecnej napisać więcej o nauce jazdy w Strzelinie /motor czy kategoria C/ więc liczę na odzew kierowców, którzy są absolwentami tego rejonu.


Do tego tematu zachęciło mnie kilka osób, które skorzystały z prawa jazdy we Wrocławiu na Weigla 12 lub w Kursancie na Tarnogajskiej 5. Dotyczyło to tylko ciężkiego sprzętu. zachęcam więc stworzenia pierwszego mini forum na temat szkolenia w tym rejonie. Proszę o podzielić się z resztą internautów swoimi wrażeniami.

Od Szkoła Jazdy Kursant Wrocław

Czy są tylko tacy jak w rankingach Word, czy jednak oferują coś więcej niż napisane na żółtych stronach. Nic nie wiem na temat aut,ceny i kosztów w tych ośrodkach. Dobrze było by poznać ich metody szkolenia.


You might like these

Opisz Swoje Szkolenie z Nauki Jazdy

Przeszedłeś szczęśliwie szkolenie z nauki jazdy. Czy szkoła była najlepsza czy najgorsza? Podziel się wrażeniami z tego zdarzenia!

[ ? ]

Dodaj Swoje Zdjęcie Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co Inni Kierowcy Napisali

Kliknij poniżej aby zobaczyć inne historie na tej stronie....

Click below to see contributions from other visitors to this page...

Autofan Strzelin Not rated yet
Ja robiłem prawo jazdy w Autofanie, dojeżdzałem do Wrocławia na kurs szkoła naprawde super auta identyczne jak na egzaminie, …

Click here to write your own.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Od Clio

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

Od Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław