Nauka jazdy w Trzebnicy
i jej bezpośrednich okolicach

Nauka jazdy Trzebnica i opinie na temat kursy na prawo jazdy Trzebnica, analiza lokalnego rynku /2015 r/ i okres późniejszy.


W Trzebnicy jest zaledwie szkół nauki jazdy, z których tylko jedną znalazłem w internecie poprzez stronę firmową. Ponadto jest filia znanej wrocławskiej szkoły nauki jazdy oferującej wszystkie kategorie prawka.


Możliwość badań lekarskich do Świadectwa Kwalifikacji we Wrocławiu.


Jedyne informacje na firmowej stronie Szkoły jazdy /na darmowym portalu Republika/ wydają się być zdezaktualizowane i niewiele mówią o tym co dany ośrodek ma do zaoferowania.Ciągle "dysponują Fiatami Punto i Panda takimi jak na egzaminie we Wrocławiu"

Wymieniona jest cena egzaminu państwowego 114 zł [moja żona płaciła tyle w 2005 roku] oraz cena kursu 1180 zł z zastrzeżeniem, że cennik ważny do : 31. 10. 07, sugerują, że ta firma nie ma na miejscu zbyt wielkiej konkurencji./ Poza reklamami Google Adsense na prawym pasku swojej strony - szkoły nauki jazdy Rolka /.Auta na b1

Fotografia biura /nawet ciekawa/ ze starą maszyną do pisania oraz wyświechtanymi książkami telefonicznymi daje wiele do myślenia. Na zdjęciach Sala wykładowa wygląda nieco siermiężnie, ale może to tylko wynik braku aktualizacji tych fotografii.

Szkoła nauki jazdy w Trzebnicy

"Nasze samochody" to wspomniane fiaty oraz chyba Nissan Micra /niebieski/.
Na korzyść strony przemawiają zasady "Jak wybrać szkołę?" głoszone przez jej Szefostwo : "Nie daj się zwieść własnemu sknerstwu i sprawdź jak wygląda biuro i plac manewrowy szkoły". Są bardzo podobne do moich i tylko mogę się pod nimi podpisać !!

Nie potrafię na razie napisać więcej o nauce jazdy w Trzebnicy /kat B, motocykl czy kategoria C/. Nie znalazłem żadnej ze szkół / łącznie z wrocławską/ w Rankingu WORD Wrocław. Może na razie nie czują takiej potrzeby!! Zdecydowanie liczę na odzew kursantów oraz kierowców, którzy są absolwentami tego rejonu.

Do tego podjęcia tematu zachęciło mnie kilku kierowców ciężarówek, które skorzystały z prawa jazdy we Wrocławiu na Weigla 12. Dotyczyło to zarówno ciężkiego sprzętu jak i kategorii amatorskich a nawet motorów.

Jeżeli uważasz, że moje pierwsze wrażenie ze strony internetowej /Nauka jazdy Trzebnica, prawo jazdy Trzebnica/ jest błędne i miejscowe szkoły nie są takie jak myślę, to po prostu napisz swoją recenzję!!

"Nauka jazdy Trzebnica" jest ciągle wielką niewiadomą dla reszty województwa.You might like these

Opisz Swoje Szkolenie z Nauki Jazdy

Przeszedłeś szczęśliwie szkolenie z nauki jazdy. Czy szkoła była najlepsza czy najgorsza? Podziel się wrażeniami z tego zdarzenia!

[ ? ]

Dodaj Swoje Zdjęcie Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Co Inni Kierowcy Napisali

Kliknij poniżej aby zobaczyć inne historie na tej stronie....

Click below to see contributions from other visitors to this page...

B1 Trzebnica Not rated yet
B1 Trzebnica Chciałem zdobić prawko B1 w Trzebnicy, ale miejscowe szkoły oferują tylko kursy od 18 roku życia. W sumie …

Click here to write your own.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Prawo jazdy na Przyczepę

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.