Nauka jazdy w Dzierżoniowie

Nauka jazdy Dzierżoniów i opinie na temat kursy na prawo jazdy w Dzierżoniowie, analiza miejscowego rynku /20015r i później/.


Jedna szkoła jazdy w Dzierżoniowie sprawiła mi prawdziwą niespodziankę!!

Internetowa strona firmowa tego Ośrodka Szkolenia jest naprawdę profesjonalnie wykonana, a symulator świateł w Renault Clio naprawdę mnie zaskoczył. Jak na tak małe miasteczko jest to pozytywny wyjątek.

Prosty w obsłudze nawet dla mnie i z pewnością dla innych kursantów. Nie mają go nawet wiodące szkoły we Wrocławiu.Postanowiłem nawet dać do niego odnośnik dla zainteresowanych internautów. Co do grafiki i wyglądu naprawdę trudno się do czegoś przyczepić.


Nauka jazdy Dzierżoniów

 Problemem wydają się natomiast umiejętności pozycjonerskie twórców strony. Nie można było znaleźć jej w Google po frazie "nauka jazdy Dzierżoniów" - ku mojemu zaskoczeniu!!

/Na szczęście wszystko się zmieniło od tego czasu/


Od 17 marca 2012 Okolice Wrocławia

Było to o tyle dziwne, że mottem twórców tego serwisu jest że, "Nasza współpraca z klientem nie kończy się na stworzeniu strony internetowej, lecz trwa o wiele dłużej".

Powinni więc doradzić co nieco właścicielom ośrodków w tej okolicy, aby więcej osób mogło skorzystać z usług tej szkoły jazdy. Wszystkie podstrony serwisu nie są zoptymalizowane pod wyszukiwarki.


W rankingu ostatnim publikowanym Word Wrocław

osiągnęli wprawdzie tylko przeciętną zdawalność 25 %, ale nie jest łatwo Dzierżoniowa dojeżdżać aż 60 kilometrów do strefy egzaminacyjnej. Wynik ten nie odbiega od innych lokalnych szkół jazdy wokół Wrocławia. Szkoda również, że szkolą tylko na kategorię B, ale rynek jest ograniczony do Bielawy, Niemczy, Piławy Górnej oraz reszty powiatu Dzierżoniowskiego.


Jest to pierwsze miejsce w zdawalności w rejonie Dzierżoniowa, a kursanci mają również do wyboru zdawanie egzaminu jeszcze w Kłodzku lub Wałbrzychu.

Ostatnio jednak zauważyłem, że pozycja strony firmowej w Google znacznie się poprawiła, co tylko może cieszyć internautów. Tym nie mniej link do rankingu zdawalności WORD 2006 r jest już zdecydowanie nieaktualny/nieaktywny.

Nauka jazdy Dzierżoniów,szkoła jazdy oraz prawo jazdy w Dzierżoniowie

Dla osób z rejonu chcących zrobić prawko kategorii C C+E lub autobus we Wrocławiu polecam kliknięcie w link.

Prawo jazdy kategorii C Wrocław


Opisz Swoje Szkolenie z Nauki Jazdy

Przeszedłeś szczęśliwie szkolenie z nauki jazdy. Czy szkoła była najlepsza czy najgorsza? Podziel się wrażeniami z tego zdarzenia!

[ ? ]

Dodaj Swoje Zdjęcie Upload A Picture (optional)[ ? ]

 

Click here to upload more images (optional)

Author Information (optional)

To receive credit as the author, enter your information below.

(first or full name)

(e.g., City, State, Country)

Submit Your Contribution

  •  submission guidelines.


(You can preview and edit on the next page)

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.

Od 17 marca 2012 Okolice Wrocławia