Badania Kierowców dla osób z Środy Śląskiej tel:601 775 123

Badania lekarskie i psychotechniczne kierowców zawodowych z Środy Śląskiej i okolic powiatu Średzkiego. Telefon 601 775 123 do pracowni doktora Kraśnickiego z Wrocławia na ulicy Kmicica 1a/1 osiedle Żerniki.

Badania kierowców w Środzie Śląskiej

Kierowcy z tych okolic nie mają większego wyboru jak tylko
 udać się do Wrocławia. Z tego co wiem psychotesty i badania psychotechniczne  są tam przeprowadzane tylko w niektóre dni tygodnia.


Szczęśliwie moja pracownia psychotestów mieści się na zachodnich rogatkach Wrocławia.Dojazd jest bardzo prosty i zajmuje tylko kilkanaście minut. Skróci się jeszcze bardziej wraz z wybudowaniem obwodnicy Leśnicy.

Wystarczy, że przejedziesz przez osiedla Leśnica,Złotniki, Pilczyce i skręcisz w ulicę Szczecińską. Następne osiedle to Żerniki, gdzie na ulicy Kmicica 1a/1 mieści się mój gabinet lekarski.

Najlepiej dokonaj rejestracji telefonicznej 601 775 123 . Możesz też zarejestrować się przez internet, ale obowiązuje potwierdzenie przez telefon.

Jeżeli ktoś pracuje we Wrocławiu, to może dojechać autobusami 148 409 lub 609 z Nowego Dworu. trzeba wtedy wysiąść na pierwszym przystanku w Żernikach /Szczecińska/. Jak chcesz pójść do Przychodni na Kmicica 1a/1, i możesz zaparkować na moim parkingu.


Badam wielu kierowców z rejonu Środy Śląskiej i wszystko jest możliwe do załatwienia w trakcie jednej wizyty lekarskiej lub psychologicznej. Na wykonane usługi wystawiam rachunki dla zakładów pracy lub innych przedsiębiorców. Badam również na prawo jazdy wszystkim kategorii.


Jeszcze raz zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług jeżeli chcesz wykonać badania kierowców i jesteś z Środy Śląska

Badania kierowców Środa Sląska powrót do strony głównej

Oprócz badań psychotechnicznych zajmuję się szeroką gamą typowych badań profilaktycznych pracowników z medycyny pracy.

Jestem lekarzem specjalistą medycyny transportu, więc nawet nietypowe grupy zawodowe /marynarze,detektywi, piloci wycieczek zagranicznych, licencjonowani pracownicy ochrony czy myśliwi do pozwolenia na broń/ mogą uzyskać pomoc i stosowne orzeczenie lekarskie.


Od 25 cze 2012 Badania kierowców

Komunikacja internetowa umożliwia wyjątkowo sprawne zorganizowanie badań i jak najmniejszą stratę czasu przez kierowców z danej firmy.

Czas to pieniądz i należy go szanować, szczególnie w trakcie obecnego kryzysu.

Sprawdź Cennik badań lekarskich i psychotechnicznych w moim gabinecie

You might like these

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.