by Marcin
(gdzieś w Polsce)
Witam, w wieku 18 roku życia podjełem sie zrobienia prawa jazdy kat. A, wszystko było dobrze do puki nie poszedłem na egzamin państwowy.
Po 30 minutach bezbłędnej jazdy, przy dojeżdzaniu do czerwonego światła niestety w desz egzaminator chyba stwierdził że za dobrze mi poszło i we mnie wjechał skutkiem tego było złamanie nogi i oblanie egzaminu z mojej winy, nawet nie chcieli mi przyznać odszkodowania bo stwierdzili że było ślisko i za mocno chamowałem tylnim chamulcem (nawet na niego nie nacisnołem).
Teraz musze czekać aż mi wyzdrowieje noga i minie zima bym mógł ponownie podejść do egazminu niestety teorie będe musiał robić jeszcze raz, mam tylko nadzieję że nie wejdzie ustawa że kategorię A będzie moża robić od 24 roku życia.
Pozdrawiam,
Marcin
Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Darmowy Dostęp nawet teraz!! Wreszcie się dowiesz:
"Jak przejść psychotesty czy badania lekarskie i cieszyć się swoim prawkiem?
Absolutnie zero spamu!!
Zapisz się już dzisiaj do źródła najnowszych informacji o badaniach kierowców z pozycji osoby wykonującej!!
Znam wszystkie problemy trapiące osoby takie jak TY!
Będziesz również dostawał przed wszystkimi /jako bonus/ moje najnowsze filmy wideo w tym temacie.
Dowiedz się wszystkiego z pierwszej ręki od specjalisty o
Nie udostępniam tego adresu nikomu więcej pod żadnym pretekstem!! Jednym kliknięciem możesz się również wypisać z mojej listy subskrybentów, ale naprawdę nie warto!!
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!
Przychodnia badań kierowców i medycyny pracy we Wrocławiu.