Zapobieganie przed utrata prawka

by Konrad
(Babin)

Witam , mam pytanie trochę nietypowe aczkolwiek zdałem prawo jazdy , już jeżdżę, ale boje się że mogę kiedyś popełnić jakiś błąd i stracić go ;/ . kiedy można prawko stracić (podkreślam, ze jestem nie pijący)?

Odpowiedź
Można mieć tylko nadzieję, że Pana obawy dalej skłonią Pana do jazdy ściśle według przepisów ruchu drogowego i w ten sposób ryzyko utraty prawa jazdy stanie się minimalne.

Alkohol jest główną przyczyną utraty tego dokumentu, więc jeżeli Pan nie pije, to z tej strony nic nie grozi. Jeżeli chodzi Panu o jakiś inny problem zdrowotny, to proszę go sprecyzować w szerszym opisie, bo z samej treści pytania nic nie wynika, poza istnieniem tych obaw.

hmmm może zapytam inaczej : czy np za to ze ktoś we mnie uderzyl , lub stracilem panowanie bo np było ślisko iwpadłem do rowu itd , czy za cos takiego traci sie prawo badz dostaje pkt-y karne? czy dostaje sie je wtedy gdy ja ten wypadek spowoduje?

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Pytania i Odpowiedzi -Gdzie, za ile, czy?.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.