Zabranie prawa jazdy za alkohol

by Małgorzata
(Wieś)

Mój tata miał badanie w WOMP i zabrano mu prawo jazdy bo pani psycholog stwierdziła że tata ma trudności z odejmowaniem.

Wszystkie inne badania wyszły dobrze tylko pani psycholog miała jakieś wątpliwości.Co ma odejmowanie do prawa jazdy? Mój tata miał prawo jazdy od 38 lat.

Miał raz wypadek jak jechał motorem i leżał w szpitalu w śpiączce ale wyszedł z tego i więcej żadnego wypadku nie zrobił.

Tata posiadał wiele kategorii i myślałam że zabiorą mu resztę kategorii a kategorię B zostawią ale wszystko zabrali.Był jedynym żywicielem rodziny ponieważ codziennie rano woził samochodem osobowym mleko w bańkach do mleczarni a teraz nie będzie miał jak.

Całe nasze życie się zawaliło! Chcę pomóc tacie.Chcę złożyć odwołanie od orzeczenia ale nie wiem gdzie iść i co zrobić?Czy mogłabym dostać kilka wskazówek?

I tak w ogóle czy mam jakieś szanse że jednak zostawią dla taty prawo jazdy?
Prosiłabym o jak najszybszą odpowiedź ponieważ mam 12 dni do złożenia odwołania.I z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedź
@Sytuacja bardzo częsta, ze traci się prawo jazdy za alkohol po badaniach lekarskich. Aby się odwołać należy wrócić do WOMP i tam złożyć odwołanie poprzez lekarza/psychologa, który wydał orzeczenie negatywne.

Szanse na przejście pozytywne badań są takie sobie.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Pytania i Odpowiedzi -Gdzie, za ile, czy?.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.