Zabrane B pozostawiona kat C prawa jazdy

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław Żernicka 215)

Zabrane prawo jazdy a pozostawiona kategoria C

Zabrane prawo jazdy a pozostawiona kategoria C

Czy przebadają Cię na kategorię C, pomimo że wyrokiem sądu pozostawiono Tobie prawo jazdy zawodowe, abyś miał z czego się utrzymywać?Witam panie Darku, z tej strony Robert

Mam do pana bardzo ważne pytanie i proszę o pomoc i fachową poradę, mam 26 lat od 5 lat jestem kierowcą zawodowym. W połowie stycznia 2015 r zostało mi zatrzymane prawo jazdy z powodu jazdy samochodem po użyciu alkoholu.
Alkomat wskazał 0,13% w pierwszym pomiarze i 0,11% w drugim to jest art. 87 §1 K.w.,

Prawomocnym wyrokiem zostało mi zatrzymane prawo jazdy i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 10 miesięcy z wyłączeniem z zakazu kat. C,C+E

Jestem zawodowym kierowcą. Po prawomocnym wyroku sądu prawo jazdy odebrałem z Wydziału Komunikacji z tymi kategoriami na które sąd nie dał zakazu, a więc z kat. C,C+E rozpocząłem pracę.
I w chwili obecnej jeżdżę samochodami ciężarowymi, ale mimo wszystko zostałem skierowany przez Starostę do WOMP na badania lekarskie jak i na badania psychotechniczne kat. B,B+E.

Dokładnie oglądam pana filmy na YouTube pragnę powiedzieć, że z alkoholem jak i innymi używkami nie mam problemu, bo jeżeli chodzi o narkotyki i inne używki,to nie zażywam, a z alkoholem,to jak każdy człowiek spożywam sporadycznie i okazjonalnie.

Wódki nie piję w ogóle,bo nie lubię i nie mam problemu z alkoholem. Nigdy się nie leczyłem w poradniach od uzależnień jak i u psychiatry.

Po obejrzeniu filmików od pana zrobiłem dla siebie badania a więc próby wątrobowe, ciśnienie tętnicze , cukier, potas i ogólną morfologie pragnę przytoczyć, że nie mam żadnej wady wzroku jak słuchu i neurolog też w porządku.

Z wynikami udałem się do lekarza, który powiedział, że badania są idealne i wszystko jest w porządku i w normie.

Moje pytanie brzmi; czy na badaniach w WOMP będę przechodził badania tylko tych kategorii na które skierował mnie Starosta czyli kat. B,B+E czy również pozostałych kategorii tych których nie mam zatrzymanych czyli C,C+E .,

i drugie pytanie brzmi czy wyniki tych badań które zrobiłem dla swojej wiedzy o stanie swojego zdrowia zabrać je i okazać lekarzowi w WOMP i jakich badań mogę tam się spodziewać??.

Bardzo proszę pana o pomoc dla mnie ta cała sytuacja jest ciężka chciałbym przejść pozytywnie te badania, bo bardzo mi zależy na tym prawo jeździe, które mam zatrzymane bardzo proszę odpisać na tego maila z góry dziękuje i życzę dużo zdrowia i wszystkiego dobrego więcej filmików, bo są bardzo mądre i pożyteczne dla takich ludzi jak moja osoba, w sytuacji kiedy jest się lekkomyślnym i wsiada się za kółko wczorajszym.

Pozdrawiam

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Orzeczenie lekarskie dla Kierowców.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.