Wyniki prób wątrobowych w badaniach w WOMP

by Krzysiek
(gdzieś w Rzeczypospolitej)

Witam!
Na początku marca mam badania w WOMP dla kierowców (prawo jazdy straciłem w 2010 roku za jazdę po alkoholu). Będą to moje drugie badania w WOMP. 14 lutego zrobiłem próbne badania krwi. Wszystko jest w normie oprócz cholesterolu (mam 272 a powinno być max. 220)oraz GGTP które wynosi 111 a powinno być max. 60.

ASPAT, ALAT i cukier i inne w normie. W związku z powyższym mam pytanie, czy z takimi wynikami przejdę pozytywnie badania, które mam w marcu w WOMP? Słyszałem, że wątroba się szybko regeneruje w związku z tym, czy do 8 marca wyniki poprawią się (oczywiście zero alkoholu)? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Od Przychodnia Medycyny Pracy Wrocław

Odpowiedź
@Trudno powiedzieć jakie wyniki będą w marcu, bo nikt nie jest prorokiem. Wiem jednak, że jeden z moich Pacjentów nie przeszedł badań przez podwyższone GGTP.

Cholesterol ma tutaj mniejsze znaczenie, chociaż trudno przewidzieć postępowanie orzecznicze danego lekarza.

Comments for Wyniki prób wątrobowych w badaniach w WOMP

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Feb 20, 2012
Rating
starstarstarstarstar
badania krwi ?
by: Anonymous

Witam,
A od kiedy to bada sie krew podczas okresowych badan? pierwsze slysze..i nigdy nei mialem takich badan..to dlatego ze zabrane po jazde po alkoholu? zreszta co ma poziom GGTP do sprawnosci kierowcy? Prosze i wyjasnienie

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Pytania i Odpowiedzi -Gdzie, za ile, czy?.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.