Wymiana zagranicznego prawa jazdy w Polsce?

by Anonim
(Śląsk)

Ukraińskie prawo jazdy do wymiany w Polsce

Ukraińskie prawo jazdy do wymiany w Polsce

Domniemane zaburzenia równowagi przez polski WOMP, a wymiana zagranicznego prawo jazdy w Polsce?

Moja historia jest dość skomplikowana, mając 17 lat byłem złapany pod wpływem alkoholu na skuterze, nie ukończyłem wtedy badania w WOMP, gdyż spotkałem się z bardzo bezpośrednim obrażaniem mojej osoby przez to dlaczego się tam znalazłem - młody i głupi byłem.Wróciłem tam mając 23 lata, gdyż chciałem zrobić prawo jazdy, więc musiałem dokończyć badanie, oczywiście nie omieszkali krytykować mojej osoby i powodu dlaczego się tam znalazłem (w tym momencie jestem całkowitym abstynentem).

Z tego względu że miałem w wieku 11 lat operacje, gdyż było podejrzenie guza w uchu środkowym, później okazało się, że była to tylko tkanka zwłókniona - czy coś takiego, aczkolwiek w konsekwencji tej operacji mam szumy uszne w prawym uchu i trochę słabszy słuch z tego powodu.

Musiałem przejść dodatkowe badanie laryngologiczne + audiogram i neurologiczne. Bardzo niemiła dr laryngolog, stwierdziła że mam zaburzenia równowagi na podstawie tego, że stojąc stopa przed stopą, mając wysunięte ręce do przodu i zamknięte oczy, mając obrócić głową w lewo i prawo, zachwiałem się, natomiast inne czynności jak zamknięcie oczu, trafienie palcami do nosa, stanie na jednej nodze i maszerowanie wypadło dobrze.


Generalnie równowagę mam bardzo dobrą, bo ćwiczę boks. Oczywiście tłumaczenia nie pomogły i orzeczenie dostałem negatywne - koszta wszystkich badań koło 500 zł plus stanie w kolejkach, dojazdy do sosnowca, w sumie 4 dni czasu zmarnowane - odroczenie bym przyszedł w 2016 roku. I tutaj moje pytanie.

Czy jeśli zrobię legalnie prawo jazdy na Ukrainie, bo mam tam czasowy pobyt i rodzinę w Kijowie, to będę mógł jeździć w Polsce na tym prawie jazdy? I czy będę mógł później je wymienić w wydziale komunikacji? zaznaczam, że mając 17 lat i jadąc skuterem nie odebrano mi prawa jazdy - ponieważ go nie posiadałem.


Jest to dla mnie bardzo problematyczne, bo jestem młodym człowiekiem, nad wyraz sprawnym fizycznie, uprawiającym sport prawie każdego dnia i nie mogącym poruszać się cywilizowanym środkiem transportu w XXI wieku - szczerze? Nie widzę przyszłości w tym kraju, bez prawa jazdy.

Bardzo bym prosił o kompetentną odpowiedź od Pana Doktora


Moja odpowiedź
Podobne przypadki opisałem i omówiłem w filmiku na samej górze strony internetowej.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Orzeczenie lekarskie dla Kierowców.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.