Sylwester Kurtys

by Edyta
(we Wrocławiu)

Sylwester Kurtys - najlepszy instruktor nauki jazdy we Wrocławiu

Witam!
Przede wszystkim chciałabym pogratulować OSK Auto - Stop we Wrocławiu niezwykle kompetentnego, rzetelnego i zaangażowanego w wykonywanie swojego zawodu instruktora Sylwestra Kurtysa. To właśnie Jego cenne rady, wskazówki, cierpliwość wobec początkujących kierowców, sprawiły, że jazda samochodem to TYLKO przyjemność, a egzamin w WORD - TO FORMALNOŚĆ uwieńczona sukcesem!! To zasługa Sylwka!
Jednak dla wszystkich tych, którzy dopiero zastanawiają się nad zrobieniem prawa jazdy, chciałabym przedstawić swoją historię, która dzięki Sylwkowi i Szkole Auto - Stop, pozostanie na zawsze w mojej pamięci, jako ta najszczęśliwsza w życiu. Zanim trafiłam do OSK Auto - Stop i Sylwka Kurtysa, naukę rozpoczęłam w innej szkole jazdy we Wrocławiu. Czas w niej spędzony okazał się stratą czasu, co sprawiło, że podejście do egzaminu państwowego było mówiąc wprost - porażką.

Nie chciałabym afiszować nazwy tej szkoły, dlatego, że jak najszybciej chcę o tym wydarzeniu zapomnieć. Podczas nauki w byłej szkole, czułam, że coś jest nie tak - brakowało mi zaangażowania ze strony instruktora (a zaangażowanie to przecież najistotniejsza rzecz!). To, że pierwszego egzaminu państwowego nie zdałam, nie spowodowało, że się poddałam! Uwielbiałam jeździć samochodem,

ale podczas egzaminu w WORD zdałam sobie sprawę, że wiedza, którą wyniosłam z byłej szkoły była marna! W związku z tym, odnalazłam Sylwka Kurtysa, który słynie z niezwykle trafnego podejścia do swoich kursantów, wyposażając początkujących kierowców w wiedzę nie tylko na egzamin państwowy, ale w wiedzę już na całe życie, po to, aby jazda samochodem sprawiała jedynie radość.

Sylwek bez chwili zastanowienia podjął się tego, abym na nowo (pomimo błędów wyniesionych z byłej szkoły) rozpoczęła naukę jazdy samochodem. Wystarczyło naprawdę kilka godzin!!!

Sylwek po prostu jest niezwykłym człowiekiem, człowiekiem na odpowiednim stanowisku. Tylko i wyłącznie Jemu zawdzięczam zdanie egzaminu państwowego za pierwszym razem, tuż po kilku godzinach nauki z Nim!

Sobie jedynie zawdzięczam to, że posłuchałam Jego rad i uświadomiłam sobie, że należy dążyć do obranego celu.

Cel osiągnęłam, a Sylwek i Jego zaangażowanie ogromnie mi w tym pomogły. Przecież to godne podziwu! Nawet nie wiem, jak Mu dziękować. Dlatego wszystkim pragnę polecić instruktora Sylwka Kurtysa, z czystym sumieniem!!!!!!!

Dzięki Sylwek!!
Edyta "przedszkolanka" : )

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Instruktor jazdy opinie.

prawko

by -
(-)

zdaje już 5 x i zdać nie mogę wybrałam szkole Au....an sugerując się opiniami trafiłam na beznadziejnego instruktora który niczego przez 30h mnie nie nauczył dałam szanse a gówno w zamian dostałam instruktorzy sa zarozumiali i mało co uczą jedynie pan Włodek super gość no i raczej Ci starsi bo młodzi oczekują Bóg wie czego od razu i nie potrafią uczyć...męczę się z prawkiem od maja jestem już w drugiej szkole nie mam pytań ...

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Instruktor jazdy opinie.

P. Andrzej Białek - Akademia Dobrej Jazdy

by Monika
(Trzebnica)

Wszystkim kursantom i przyszłym kierowcom gorąco polecam ADJ i insruktora - Pana Andrzeja Białka!

Moja droga do zdobycia prawa jazdy była bardzo długa, żmudna i męcząca. Nieraz się chciałam poddać i nie podchodzić więcej do tych okropnych egzaminów. Zdawałam, a raczej próbowałam zdać, bardzo wiele razy.

Jeździłam z wieloma instruktorami, aż w czterech różnych szkołach - mam więc porównanie.
Inni instruktorzy uczyli całkiem w porządku - takie przynajmniej miałam wrażenie, jednak p. Andrzej jest w tym fachu ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY. Dzięki temu, że trafiłam przypadkiem na Pana Andrzeja zdałam prawo jazdy!

Długo mogłabym wymieniać zalety, jednak najważniejsze to chyba cierpliwość i umiejętność podbudowania pewności siebie :) Nie tylko rewelacyjny instruktor, ale też dobry psycholog, który jest w stanie pomóc uporać się z własnymi lękami, uprzedzeniami, brakiem pewności siebie i innymi negatywnymi emocjami, które mimowolnie zradzają się po n-tym oblanym egzaminie.

Myślę, że mogłabym zdać to o wiele wcześniej i kosztowałoby mnie to o wiele mniej nerwów i pieniędzy, gdybym od razu trafiła do Pana Białka.
Także gorąco polecam, z czystym sumieniem i pewnością, że każdy, kto trafi do ADJ do Pana Andrzeja wyjdzie stamtąd zadowolony - i co najważniejsze - zda.

Serdecznie podziękowania dla Pana Andrzeja i Pani Agnieszki Białek !

Pozdrawiam,
Monika Foryś

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Instruktor jazdy opinie.

Tylko pan Andrzej Białek !

by Anonim
(Wroclaw)

Do Akademii Dobrej Jazdy trafiłam głównie dlatego, że była blisko i wielu moich znajomych chwaliło ten ośrodek. Moja przeprawa przez kurs była żmudna i długa. Jeździłam z trzema instruktorami, z czego najlepszym okazał się ostatni - p. Andrzej Białek.

Długo by pisać o zaletach tego instruktora - od anielskiej cierpliwości po świetny kontakt i zrozumienie potrzeb kursanta.

Zdałam egzamin za drugim podejściem i z czystym sumieniem mogę napisać, że zawdzięczam to w dużej mierze panu Białkowi.

Mało tego, że nauczył mnie pożądnie jeździć to zdawał się przyżywać wszystkie wzloty i upadki razem ze mną !

Jeśli wybieracie Akademię Dobrej Jazdy to gorąco polecam pana Białka :)

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Instruktor jazdy opinie.

Wymagający ale zna się na swoim rzemiośle

by Basia
(Wrocław)

Opinie na temat instruktorów we Wrocławiu

Opinie na temat instruktorów we Wrocławiu

Wymagający ale zna się na swoim rzemiośle

Witam wreszcie udało mi się zdać prawo jazdy, a zajęło mi to trochę czasu, uczyłam się w 3 szkołach, aż wreszcie przez przypadek trafiłam do O.S.K. PROMOTOR, gdzie pod koniec swojego kursu miałam zmianę instruktora na pana TOMKA,

który na początku wytykał mi różne błędy, o których wcześniej nikt mi nie mówił. Nawet myślałam, że koleś przesadza, ale on nie odpuszczał i w końcu zaczęłam robić, tak jak on każe i dało to efekt na egzaminie, który zdałam za drugim razem, ale z własnej winy.

Pan Tomek może jest trochę chłodny, ale uważam że zna się na tym co robi i wie jak nauczyć, żeby zdać. Tak więc polecam jak ktoś szuka fachowego instruktora. Wiem że też uczy na tiry i wie co zrobić w różnych sytuacjach.

Jest wymagający aż do bólu. Pamiętam jak jedno skrzyżowanie ćwiczyliśmy chyba godzinę aż zaczęłam robić tak jak on to widział i to przyniosło owoce egzaminie. Wtedy mnie to denerwowało, a teraz jestem jemu wdzięczna.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Instruktor jazdy opinie.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.