wczasy z Perfektem

by orzech54@onet.pl
(gdzieś w Polsce)

Autko perfect

Autko perfect

Byłem na wczasach z prawem jazdy w Krośnie w hotelu Śnieżka w lipcu/28.06-09.08.2010r/ Warunki hotelowe oraz wyżywienie/trzy posiłki w wybranych przez nas godzinach/bardzo dobre-polecam.

W hotelu są komputery dostępne 24h/dobę do nauki teorii nauki jazdy oraz ćwiczenia testów/osobiście jednak nie widziałem chętnych oprócz mnie do ich wykorzystania/.

Jazdy odbywają się codziennie/oprócz niedziel/ w cyklu-2h rano ,1h po południu.Prowadzone są bezstresowo po przyszłych najbardziej prawdopodobnych miejscach egzaminacyjnych/w moim przypadku 100% skuteczności/Jeśli bardzo chcemy to przy takiej intensywności jazd możemy nieźle przygotować się do egzaminu praktycznego.

TEORIĘ radziłbym opanować w domu a w hotelu jedynie ją szlifować na dostępnych komputerach.Miasto Krosno jest przepiękne choć drogi niestety pomimo ciągłych remontów w opłakanym stanie/brak oznaczeń na jezdni/co na początku jazd jest bardzo trudne ,lecz po pewnym czasie nauczymy się poruszać w tym chaosie.

Na wczasach byłem z małżonką, która sobie odpoczywała, a ja tylko w 50%. Ostatniego dnia wczasów odbył się egzamin w WORD Krosno, który zdałem/nie powiem że bezstresowo ,choć z bardzo inteligentnym młodym egzaminatorem p.Dariuszem na pojeździe nr9.---którego bardzo pozdrawiam.

Egzaminator nie szukał pułapek, lecz obiektywnie oceniał moją jazdę, a mogę to ocenić z perspektywy moich poprzednich niepowodzeń w WORDzie np. Katowickim gdzie potrafią znaleźć miejsce ze znakiem : zakaz ruchu w obu.....: który znajduje się za płotem w krzakach na prywatnej posesji i niby należy jeszcze do pasa drogi też prywatnej po której się poruszamy.

Miałem osobiście taki przypadek, choć intuicyjnie się zatrzymałem i nie oblałem na tym.MÓJ adres orzech54@onet.pl

Comments for wczasy z Perfektem

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Dec 22, 2014
Rating
starstarstarstarstar
Dziękuję za komentarz z nauki jazdy w Krośnie
by: Dariusz

Jeszcze jeden przykład na to, że może połączyć przyjemne z pożytecznym. Wczasy połączone z nauką jazdy w Krośnie są tego najlepszym przykładem. Jest to miasteczko, do którego zawsze wracam z przyjemnością.
Od 2013-08-19

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Wczasy z prawem jazdy.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.