Warunki Wzroku i Słuchu dla Motorniczego

by Sławek
(Wrocław Kmicica 3)

Witam Serdecznie, nazywam się Sławek, mam do Pana dwa pytania, otóż czytałem w internecie jak i na Pana stronie o tym jakie trzeba spełniać warunki aby dostać uprawnienia w zawodzie.


Mam 16 lat ale już od dwóch lat chciałbym w przyszłości zostać motorniczym, ale mój problem polega na tym, że ledwo co słyszę na lewe ucho, a czytałem u Pana na stronie, że nie ma mowy w ogóle o przyjęciu mnie na stanowisko z powodu niedosłuchu na jedno ucho.
Ile kosztuje kurs na przewóz rzeczy?
Znowu drugie z kolei to jest problem ze wzrokiem, ale tutaj nie jest tak źle. Noszę okulary + chyba 4 albo 3, dokładnie nie wiem. Niech mi Pan pomoże, bo ja mam obawy co do tego wszystkiego, ponieważ bardzo chcę zostać motorniczym. Mam nadzieję że da mi Pan jakieś wskazówki. Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedź
@Wzrok i słuch powinien być tutaj idealny, bo jest zbyt duża odpowiedzialność podczas przewożenia ludzi. Wymaga to naprawdę dużego wysiłku, aby wozić pasażerów bezpiecznie.
Ta wada słuchu już wyklucza z możliwości zostania motorniczym,

Więcej na stronie
http://www.psychotestykierowcow.pl/niedosluch-ucha

Od 16 lis 2012 Kurs na motorniczego tramwaju

Poza tym sam kurs kosztuje około 7 tysięcy i jest to zbyt duża suma, aby ją zainwestować bez możliwości wykonywania zawodu tramwajarza w przyszłości.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Kurs na motorniczego tramwaju.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.