Mlodziezowy Oboz Motoryzacyjny w Pile

by Stefan
(Piła)

Obóz Motoryzacyjny w Pile

Obóz Motoryzacyjny w Pile

Międzynarodowy Obóz z kursem nauki jazdy w Pile zakończony egzaminem państwowym. Organizujemy szkolenie od ponad 30 lat.

Uczestnikami kursu są osoby w różnym wieku z całego kraju i zagranicy.Program intensywnego szkolenia zawiera co najmniej 60 godz zajęć teoretycznych, w tym również indywidualne konsultacje , ćwiczenia,seminaria oraz prace na komputerze.

Zajęcia praktyczne z jazdy prowadzimy w różnych warunkach.Preferujemy zdecydowanie indywidualny tok nauczania, stosownie do zdolności kursanta.. W odpowiedzi na bardzo bogaty program szkolenia , oferujemy dużo dobrej /a nawet najlepszej/ zabawy i rekreacji.

Zawiązane przyjaźnie na obozie są trwałe oraz często wielopokoleniowe.Realizujemy szkolenie również w coraz bardziej popularnym języku angielskim. Więcej do obejrzenia na www.obozmotoryzacyjny.boo.pl

Kontakt: Stefan, URL: http://www.obozmotoryzacyjny.boo.

Moja odpowiedź
Serdecznie zapraszam tych, co zdali tam prawko o opisanie swoich wrażeń. Zdjęcia wyglądają bardzo zachęcająco, szczególnie jeżeli chodzi o nawiązywanie przyjaźni oraz czas wolny. Pomóż podjąć osobom niezdecydowanym decyzję o prawku w Pile!!

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Wczasy z prawem jazdy.

Akademia Jazdy Wyszkow.pl

by Adam
(Polska)

Egzamin na prawo jazdy WORD

Egzamin na prawo jazdy WORD

A k a d e m i a J a z d y

Ta szkoła, to gwarancja najlepszego przygotowania do kierowania samochodem.

Najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań, by po zakończonym szkoleniu żaden kursant nie miał trudności w uzyskaniu prawa jazdy. Pracujemy nad osiągnięciem najwyższej jakości naszych kursów prawa jazdy, mając na uwadze bezpieczeństwo każdego, kto dzięki naszej szkole staje się kierowcą. Kształcimy kierowców umiejących znaleźć się na drodze w każdych warunkach. Kierowców, którzy od momentu uruchomienia silnika stają się odpowiedzialni za zdrowie i życie nie tylko swoje, ale także przewożonych pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego.

Aby zapewnić Państwu najwyższą zdawalność, jeden instruktor w czasie kursu jest odpowiedzialny za przygotowanie tylko trzech - czterech osób. Zapewnia to indywidualny tok nauki dopasowany do osobistych Państwa potrzeb.


W naszej szkole stawiamy na najwyższą jakość oferowanej usługi.
Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

doświadczeni instruktorzy
certyfikat „Profesjonalny Instruktor”
konkurencyjna cena
pojazdy identyczne jak podczas egzaminowania
samochód z automatyczną skrzynią biegów
perfekcyjna znajomość tras egzaminacyjnych ( WORD Łomża i Ostrołęka)
profesjonalny plac manewrowy
optymalnie krótki czas trwania kursu
indywidualne podejście do każdego klienta
możliwość dojazdu do klienta
w cenie kursu najlepsze na rynku materiały szkoleniowe
w cenie kursu wyjazd na egzamin
badania lekarskie na miejscu dla całej grupy
opieka nad kursantem aż do momentu uzyskania prawa jazdy
po kursie podstawowym możliwość rozwijania umiejętności prowadzenia (hamowanie awaryjne na śliskiej nawierzchni, wychodzenie z poślizgu)

Szkolenie teoretyczne ( 30 godzin lekcyjnych) przeprowadzane jest przez wykładowcę przepisów prawa o ruchu drogowym w multimedialnej sali wykładowej . Przy prezentacji korzystamy z komputerów, projektora , plansz tematycznych, tablic magnetycznych. Materiały dydaktyczne, jakimi dysponujemy, to najlepsze obecnie na rynku produkty renomowanej firmy Image. Filmy, programy komputerowe, testy egzaminacyjne oraz podręczniki. Naszym słuchaczom zapewniamy zimne i gorące napoje oraz zaplecze sanitarne.

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Wczasy z prawem jazdy.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.