Urlop nad Morzem Prawo jazdy

by Darek
(Wrocław)

Centrum Świnoujścia czyli miejscowa Promenada

Centrum Świnoujścia czyli miejscowa Promenada

Urlop nad morzem i prawo jazdy to idealne rozwiązanie dla chcących wypocząć nad Bałtykiem, a jednocześnie zdobyć uprawniony dokument, uprawniający do kierowania pojazdami.

W internecie znalazłem kilka ofert od Świnoujścia po Gdańsk. Ceny w mniejszych miastach są bardzo zachęcające. Cena 15 dniowego wypoczynku w Świnoujściu to tylko 2300 złotych /oferta z poprzedniego sezonu/.

Od Maj 2011 Świnoujście

Oczywiście obejmuje ona koszt kursu na Renault Clio III. Turnusy odbywają się cały rok, a jazdy odbywają się po Szczecinie.

Dodatkowo przed kursem możesz zrobić badania lekarskie u miejscowego lekarza uprawnionego do badań kierowców.

Podobnie jak w szkołach wrocławskich, zapewniony jest bezpłatny dostęp do bazy dydaktycznej: komputerów, podręczników czy innych fachowych konsultacji.

Z oferty na stronie internetowej wynika też pewna elastyczność, jeżeli chodzi o płatności. http://www.akprawko.pl/oferta.php
Jest to logicznym następstwem chęci przyciągnięcia kursantów do tej ciekawej formy wypoczynku.

Ponieważ oferta internetowa Szkoły Nauki Jazdy "A&K" ze Świnoujścia spodobała mi się najbardziej, podaję ich adres e-mail alejazda@uznam.net.pl

Ze swojej strony liczę na opisy udanych wczasów z prawem jazdy na swojej stronie internetowej.
Urlop nad morzem to nie tylko opalanie czy miejscowe deptaki /i bezmyślne wydawanie pieniędzy/, ale także wypoczynek aktywny połączony ze zdobyciem upragnionego prawka.
Jeżeli masz coś ciekawego do dodania w temacie sprawnego zrobienia kursu na prawko na polskim wybrzeżu, to koniecznie napisz jak to u Ciebie wyglądało. Każdy komentarz może pomóc innej osobie, która chce powtórzyć twoją ścieżkę motoryzacyjną.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Wczasy z prawem jazdy.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.