Udokumentowanie abstynencji alkoholowej

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław)

Norma udokumentowanej abstynencji alkoholowej

Norma udokumentowanej abstynencji alkoholowej

Witam bardzo serdecznie. Nazywam się .... i wiążę się z takim problemem.Otóż skierowano mnie na badania aby stwierdzić istnienie lub brak przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów.

Mam kategorię B od 2000 roku. Nie miałem nigdy kolizji,zatrzymania pod wpływem alkoholu ani nawet zwykłej kontroli przez ten czas a mimo to skierowano mnie na takie badania.badania. Odbyłem leczenie odwykowe odnośnie alkoholu, ale nie pije już ponad rok i mimo to kazano mi poddać się tym badaniom.

Pojechałem do Sosnowca celem zrobienia tychże badan a tam pani lekarka stwierdziła,ze nie mam UDOKUMENTOWANEJ rocznej abstynencji i nie może mi podbić zdolności do prowadzenia pojazdów.O tym wymogu nikt mnie wcześniej nie poinformował choć dzwoniłem tam przed badaniami 3 razy.Mam abstynencji ponad rok a mimo, to dostałem negatywna opinie.

Czy chodzi tu wyłącznie o to,ze pani doktor kierowała się osobistymi uprzedzeniami odnośnie alkoholików bo tak mi oświadczyła? Co mam w tej sytuacji zrobić?bardzo proszę o odpowiedz, bo już tracę
nadzieje.


witam sorki ale wlasnie wrocilem z Lublina -Instytutu Wsi na ul,Witolda Chodzki jak pewnie wiesz jest inst-odwolawcza-od W.O.M.P.wlasnie sz.panie doktorze z wielkim szacunkiem mimo duzego mojego doswiadczenia wiele spraw mnie dziwi.Niestety nie mam wyzszego wyksztalcenia stara dobra szkole samochodowa tech.tez sam.cale moje zycie auta -kierownica to druga zona od kilku lat instrukt,nauki jazdy kodeks drogowy znam od 1978r jak rowniez obecne prawo o ruchu drogowym i choc mieszkam w ..... pomagam ludziom z calego kraju,a mam wlasnie te najtrudniejsze o ktorym wlasnie pisze .pole widzenia w normie rozpoznawanie barw tez.

Panie Darku jeden okulista negatywnie drugi zas pozytywnie wszystkie maszyny u psychologa pozytyw. Czy moze pan mi przeslac-odplanie-wszystkie normy na kazda kat.prawa jazdy ????chcac komus pomoc musze zaliczyc kilka razy tych samych specjalistow a te normy duzo wyjasnia.Dwa lata wstecz mialem podobny przypadek tylko z lekkim niedosluchem lewego ucha .

Pewien pan ktorego marzeniem bylo otrzymanie uprawnien kat.C .CE po badaniach laryngologa -negatywnych-nie mial szans dopiero szczegolowe u kilku specjalistow okazalo sie ze niskie i wysokie tony dzwiekow daly taka ilosc decybeli ktora jednak miescila sie w normie.Sz.p.Darku mam za soba miliony km,wszystkimi autami -male srednie wielkie-i wiem ze sa tacy ktorzy nie spelniaja wymogow-nie nadaja sie na kierowce zawodowego ale sa i tacy ktorzy maja ta zylke i kochaja te kierownice a przez zwykla olylke nie moga smigac ,Szerokosci i przyczepnosci pozdrawiam

Comments for Udokumentowanie abstynencji alkoholowej

Average Rating starstarstarstarstar

Click here to add your own comments

Mar 19, 2016
Rating
starstarstarstarstar
Pytanie o powtórne badania za alkohol
by: Artur

Witam a ja mam pytanie, miałem sprawę, bo drugi raz mi zabrano prawko i niewiele brakowało jakbym poszedł siedzieć, bo po odbyciu kary jest jeszcze 6 miesięcy i jak zapadał wyrok sędzia powiedział, ze ta sprawa jest traktowana jakbym 1 raz zasiadł za kołkiem po pijaku proszę napisać, czy w WOMP tak samo będzie czyli jakbym 1 raz napił się "piwa" i wsiadł za kółkiem

mój mail :
@NIE

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Orzeczenie lekarskie dla Kierowców.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego

Przeszukaj bloga:


Darmowy Dostęp nawet teraz!! Wreszcie się dowiesz:
"Jak przejść psychotesty czy badania lekarskie i cieszyć się swoim prawkiem?Absolutnie zero spamu!!

Zapisz się już dzisiaj do źródła najnowszych informacji o badaniach kierowców z pozycji osoby wykonującej!!

Znam wszystkie problemy trapiące osoby takie jak TY!

Będziesz również dostawał przed wszystkimi /jako bonus/ moje najnowsze filmy wideo w tym temacie.

Dowiedz się wszystkiego z pierwszej ręki od specjalisty o

  • Badaniach kierowców
  • Badaniach na prawko
  • Kursach prawa jazdy,
  • I wiele innych ciekawych kontrowersyjnych tematów!!

Nie udostępniam tego adresu nikomu więcej pod żadnym pretekstem!! Jednym kliknięciem możesz się również wypisać z mojej listy subskrybentów, ale naprawdę nie warto!!Dariusz Kraśnicki Wroclaw

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i medycyny pracy we Wrocławiu.

Przychodnia medycyny pracy i badań okresowych kierowców Ile kosztują badania na prawo jazdy?