Trasa egzaminacyjna Wrocław kat A

by OSK Euforia Tel kat A Jurek : 602 15 68 67
(Wrocław Kniaziewicza)

Trasa egzaminacyjna na Kategorię A we Wrocławiu

Trasa egzaminacyjna na Kategorię A we Wrocławiu

Poznaj najnowszą trasę egzaminacyjną, którą pojedziesz na kategorię A, chcąc bezproblemowo zdać prawko na motor we Wrocławiu.

Dobrą wiadomością jest fakt, że egzamin trwa tylko około 40 minut, więc wyjeżdżając z WORD na Ziębickiej, egzaminator jest ograniczony do typowej strefy egzaminacyjnej w pobliżu tej instytucji.

Nie może Cię wywieźć na drugi koniec miasta, bo po prostu nie zdąży wrócić po kolejnego kandydata.
Również w przypadku, jakby musiał przerwać egzamin, to wygodniej jest mu dojechać, jak ma bliżej niż dalej do WORD-u.

Wprawdzie oficjalnie trasa nie istnieje, ale wszyscy instruktorzy oraz szkoleni muszą zacząć naukę jazdy w ruchu miejskim od okolic ulicy Ziębickiej.

Teoretycznie możesz się uczyć nawet poza Wrocławiem, ale nawet doświadczony kierowca skorzysta na poznaniu "sztuczek" i "tricków" oraz niuansów jazdy w strefie egzaminacyjnej.

Motocyklistów interesuje przede wszystkim jazda po Brochowie, ale niektórzy egzaminatorzy, mający również uprawnienia na kategorię B, potrafią Cię skierować w typową trasę dla osobówek.Dlatego obejrzyj wszystkie filmiki, abyś był przygotowany również na nietypowe sytuacje. Ciekawym miejscem jest jedyne "prawdziwe Rondo" na skrzyżowaniu Cedrowej i Pionierów, gdzie sprawdzą twoją znajomość przepisów na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym.

Pamiętaj, aby ustąpić pierwszeństwa pojazdom wjeżdżającym z prawej strony na to rondo. Również mogą sprawdzić umiejętność wyprzedzania. Musisz pamiętać o maksymalnej prędkości 50 km na godzinę oraz niewyprzedzaniu na linii ciągłej oraz skrzyżowaniach.
Wbrew pozorom nie jest to wcale takie proste.


Na sam koniec życzę ci jak najszybszego pokonania tej trasy i zdania egzaminu już po 25 minutach. Jest to naprawdę możliwe, ale musisz wykazać się perfekcyjną znajomością całej strefy egzaminacyjnej.

Potem już korzystaj rozważnie z przywilejów, jakie daje Ci kategoria A z możliwością prowadzenia motocykla.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Zaproszenie Badania Kierowców Psychotesty.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.