Test Mikrofonu MZ-V-8U JVC

by Darek
(Wrocław Żerniki)

Mikrofon MZ-V-8U JVC

Mikrofon MZ-V-8U JVC

Test Mikrofonu MZ-V-8U JVC z kamerą Everio GZ-HM400.
Po wykonaniu ponad 100 filmów polegających na kręceniu krajobrazów lub scenek rodzajowych postanowiłem w końcu nakręcić parę wideo na których coś mówię.

Wszyscy znawcy w internecie radzili mi zadbać o dobrą jakość dźwięku, więc po przeglądnięciu strony firmowej JVC wybór padł na mikrofon MZ-V-8U wykonany na Tajwanie.

Pierwszy zakup nie doszedł do skutku, bo sklep internetowy miał tylko sprzęt w ofercie, ale nie na stanie czy do szybkiego ściągnięcia /kupowałem też inne gadżety więc zrezygnowałem/.

Po dwóch miesiącach okazało się, że mają ten mikrofon, więc nawet pomyślałem, że to ten wcześniej zamówiony przeze mnie. Ucieszony dokupiłem jeszcze drugą porządną baterię do kamery i w ten sposób malutkie studio staje się faktem.

Poniżej wideo z moich testów. Zapraszam do oglądnięcia oraz dodania swoich komentarzy.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Cyfrowa Kamera HD Wideo do YouTube.

Everio MediaBrowser HD Edition Opinie

by Dariusz
(Wrocław)

Everio Media Browser HD Edition jest programikiem dostarczonym przy zakupie kamery JVC Everio. Opinie.

Niestety jego możliwości są bardzo skromne. Można pociąć film, ustawić rozdziały lub potem połączyć film z kawałków /funkcja Combine/.

Program tworzy małą bibliotekę w kalendarzu - dla skopiowanych filmów.

Można dokonać konwersji do plików małej rozdzielczości na YouTube. Miałem kłopoty z bezpośrednim eksportem filmów poprzez funkcję "Prześlij na YouTube. Pokazywało mi błąd w postaci "braku możliwości dostępu do sieci", przy ewidentnie takim dodtępie istniejącym

Omijałem to, konwertując pliki filmów /opcja Konwersja Filmu/, a następnie korzystając z funkcji prześlij Film , ale już na YouTubie.

Opcji bezpośredniego wysyłania plików o wysokiej rozdzielczości nie znalazłem, więc trzeba było po prostu znaleźć dany plik na komputerze i wysłać go na YouTuba.

Reasumując: jeżeli ktoś myśli o ciekawych filmikach, to lepiej kupić za około 400 zł oprogramowania Pinnacle Studio Ultimate Collection - jestem z niego zadowolony /chociaż dopiero się uczę/.

Ciekawą opcją jest oprogramowanie firmy Sony Sony Movie Studio 9 oraz Sony Vegas Pro , ale znam je tylko z recenzji i pozytywnych opinii, a nie z własnego doświadczenia.

Masz Swoją opinię na temat Everio MediaBrowser HD Edition - możesz podzielić się poprzez komentarze lub nawet przesłać film zrobiony tym sprzętem.

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Cyfrowa Kamera HD Wideo do YouTube.

Filmy z kamery Everio GZ-HM400

by Darek
(Wrocław)

Poniżej chciałem zaprezentować trzy filmy /testy/wykonane kamerą HD JVC Everio GZ-HM400. Były zrobione ze statywu w warunkach domowych i nie dokonałem podmiany dźwięku.

Można porównać sobie jakość, aczkolwiek filmy są po konwersji na YouTube, co siłą rzeczy nie oddaje obrazu oglądanego w warunkach lepszego sprzętu i bezpośredniego obrazu na telewizorze plazmowym.

Pierwszy film zrobiony jest w jakości HD a drugi w zwykłej. Ocenę jakości pozostawiam oglądającym. Można wyrazić swoją opinię oraz doświadczenia poprzez komentarze do tej strony

Na koniec filmik test zrobiony w zwolnionym tempie. Nie wiedziałem przed zakupem, że można zrobić tylko około kilku sekund takiego nagrania, a kamera automatycznie zatrzymuje nagranie i dokonuje konwersji do tempa zwolnionego.

Możesz również dodać swój film zrobiony Kamerą Everio GZ-HM400 lub zaprezentować inne testy kamer podobnej klasy.

Warunkiem jest, aby film testowy był wykonany przez Ciebie z pełnymi prawami autorskimi.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Cyfrowa Kamera HD Wideo do YouTube.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.