Szybkie prawko na wszystkie kategorie Lwow Oszustwo

by Dariusz
(Wrocław)

Szybkie prawko na wszystkie kategorie - Oszustwo na Ukrainie /Lwów/. Niestety oprócz firm załatwiających kursy prawa jazdy w tym kraju, trafiają się naciągacze idealnie stwarzający pozory szkolenia.

Trafił ostatnio do mnie kursant przystępujący do kategorii A w jednej z wrocławskich szkół jazdy.

Podczas rozmowy okazało się, że zapłacił około 4 tysięcy złotych/sporo ponad tysiąc dolarów/za szkolenie we Lwowie /za wszystkie kategorie - w tym wspomniane motocykle/.

Był także z wizytą w tym mieście, gdzie zamarkowano coś, co przypominało egzamin państwowy. Sprawa wyszła bardzo szybko, kiedy próbował przepisać dokumenty na nasze polskie.

Po sprawdzeniu przez polski wydział komunikacji, okazało się, że nie jest to nigdzie odnotowane w ukraińskich rejestrach. W sumie kursant ma szczęście, że nie skończyło się to zarzutami karnymi.

U nas w Polsce zdał egzamin na motor bez problemu, bo jeździł już długo bez prawka. Wnioski z tego zdarzenia proszę wyciągnąć samemu. Radzę mimo wszystko, być ostrożnym wobec tego typu okazji. Ciężko zarobione pieniądze lepiej wydać w naszym pięknym Kraju.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy na Autobus Dolnośląskie Wrocław.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.