Silne bole kregoslupa i dusznosci

by Arkadiusz
(rybak)

od 10 lat próbowałem się leczyć na silne bóle kręgosłupa i duszności

Pierwsze objawy silnego bólu zaczęły się podczas gdy nosiłem worki .Poczułem jak coś mi strzyknęło pod prawa łopatką .Od tego zaczęła się moja choroba.Podczas dużych wysiłków które wykonuje na zimę tzn. szykuje sobie drzewo na opal i sam je zwożę do domu ,oprócz tego ze przez cały ten okres pracowałem po 10 ,9,godz. tylko niedziele były wolne .

Lekarz neurolog u którego się leczyłem powiedział ze już nie wie co mi jest.

Praktycznie mam rozwalony żołądek a duszności i bóle kręgosłupa nasilały się coraz bardziej.pewnej nocy podczas snu zaczelem się dusić i zemdlałem a pani neurolog stwierdziła stanowczo ze mam epi-a i koniec .

Zaczęła faszerować mnie jakimiś tabletkami i ze to mi przejdzie,duszności i bóle kręgosłupa.Zmieniłem lekarza ponieważ myślałem ze może ta mnie skieruje na inne badania które pozwolą stwierdzić te chorobę,ale się myliłem bo ta nie chciała mi wydać skierowania na rezonans całkowity .

dopiero jak postawiłem się jej wystawiała mi odcinkami.Msialem jeździć 3 razy do szczecina na rezonans.

Następnie ta mnie leczy na zawroty głowy i epi-a gdzie ja mówiłem jej ze slabu mi się robi od silnego bólu kręgosłupa.Teraz czekam na operacje kręgosłupa w warszawie która sam się postarałem po kilku konsultacjach z lekarzami neurochirurgami.

Decyzje o podjęciu przez nich operacji były takie same.PO operacji lekarze powiedzieli ze to wszystko minie ta epi-a na która mnie lecza w Gorzowie bo te omdlenia są po dużym wysięku a w kręgosłupie mam narośl w miejscu klatki piersiowej co powoduje moje duszności .Natomiast pani doktor wysłała pismo do starostwa o cofniecie mi uprawnień do kierowania pojazdami .

Obecnie jestem na zasiłku dla bezrobotnych aja jak usiądę za kierownice nie odczuwam bólu .Cofnięto mi wszystkie uprawnienia przez IMP w lodzi gdzie się odwoływałem.Co mam zrobić proszę o pomoc

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Przeciwwskazania do prawa jazdy.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.