Secma Auto B1 prawo jazdy

by Dariusz
(Wrocław)

Secma Fun Extrem'e Auto B1 prawo jazdy

Secma Fun Extrem'e Auto B1 prawo jazdy

Secma Fun Extrem'e - prezentacja autka na prawo jazdy B1.
Współpracując ze szkołą nauki jazdy, szkolącą na prawo jazdy od 16 lat mamy już pewien obraz kilkudziesięciu osób, które ukończyły nasze kursy.

Są to dzieci rodziców, których stać na sfinansowanie kursu oraz później na zakup auta B1. Nie bez znaczenia są koszty utrzymania samochodu /paliwo, przeglądy, ubezpieczenie oraz różne inne nieprzewidziane/

Poniżej chciałbym zaprezentować ciekawą propozycję samochodów Secma szczególnie Secma Fun Extrem'e Jest to jedna z nielicznych rozsądnych cenowo opcji auta, które od razu można zarejestrować do jazdy na kat B1.

Trudno mi porównywać nowe auta do starych Daihatsu Coure czy Mercedesów Smart, ale można swoje uwagi zamieścić w komentarzach.Z pewnością wyższa cena jest rekompensowana gwarancją oraz małą awaryjnością tych aut.

Szczegóły opis techniczny można znaleźć na stronie firmowej www.bomir.pl, tym nie mniej pojazdy te posiadają wszelkie wymagane homologacje, spełniają podstawowe normy bezpieczeństwa i są w miarę żwawe.Producent podaje, że można osiągnąć maksymalną prędkość do 110 km/godzinę

Silnik jest umieszczony z tyłu a Secma mieści spokojnie 2 osoby.

Wszystkich posiadaczy aut tej firmy zapraszam do opisania zarówno zalet jak i wad tych samochodów. Jest to możliwe poprzez komentarze do tej strony. Proszę się nie krępować i pomóc innym ułatwić decyzję co do zakupu Secmy.

W przypadku zainteresowania zakupem "nówki" najrozsądniej skontaktować się z przedstawicielami Firmy Bomir z Krotoszyna poprzez ich stronę internetową.

Secma Auto B1 prawo jazdy jest w Twoim zasięgu !!

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Najlepsze Auto na B1.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.