Ośrodek Szkolenia Kierowców "Abes" Częstochowa

by Abes
(Częstochowa)

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Ośrodek Szkolenia Kierowców

Zapraszamy na kurs nauki jazdy do naszego ośrodka w Częstochowie, coraz częściej pojawiają się u nas kursanci z innych miast, nasz WORD ma dobrą opinię, a miasto nie należy do największych.

Każdy nasz kursant otrzymuje program komputerowy, zawierający między innymi filmy z częstochowskich dróg i schematy naszych trudniejszych skrzyżowań, nie ma więc znaczenia, że nie jest rodowitym mieszkańcem naszego miasta.


Od 15 lat prowadząc OSK Abes wprowadziliśmy wiele innowacji w pracy ośrodka i w sposobie nauczania. Zobacz nasze nagrania jazd, wykładów, przyjdź do nas i zobacz jak szkolimy. Zapraszamy na naszą stronę

www.abes.pl
Ośrodek Szkolenia Kierowców
"Abes", ul. Focha 18 lok.2
42-200 Częstochowa
tel. 34/366 41 11
abes@abes.pl

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy Wrocław 2.

Intensywne kursy prawa jazdy Wroclaw

by Milena
(Wroclaw Krzyki)

Intensywne kursy prawa jazdy Wrocław

Skorzystałam z okazji zrobienia szybkiego kursu prawa jazdy oferowanego na Weigla 12 we Wrocławiu. Szczerze mówiąc chciałam skorzystać z innej szkoły reklamującej się przez radio, ale widmo wyjazdu do Anglii na rok zmusiło mnie do poszukiwań w internecie.

Z szefem idzie się szybko skontaktować przez internet, a szczegóły można ustalić telefonicznie. Już tego samego dnia zostałam zbadana przez lekarza i mogłam przystąpić do najbliższego kursu. Lekarza ściągnęli błyskawicznie - wynajmuje on gabinet niedaleko szkoły.

Zajęcia z teorii są zdecydowanie intensywne. Jeżeli ktoś nie ma komputera w domu, może o każdej porze dnia poćwiczyć na ich sprzęcie. Instruktor wykładowca nie robi problemu w przypadku konieczności zajęć indywidualnych.

Nauka praktyczna jazdy również intensywna do bólu, tylko są ograniczeni jakimiś przepisami, co do ilości wyjeżdżonych godzin dziennie.

Po kursie jeszcze poćwiczyłam jazdę ze swoim chłopakiem /po bocznych drogach.Oczywiście chodzi o prowadzenie samochodu.

Podstawą jest również pisemne upoważnienie, tak aby mogli załatwić całą biurokrację. Największym problemem był odległy termin egzaminu państwowego, ale trafiło się coś z tzw rezygnacji.

To niewiarygodne, ale pomimo stresu zdałam za pierwszym razem!! Te kursy prawka na Weigla są naprawdę intensywne.

Jedynym problemem jest to, że po tygodniu śniły mi się tylko różne znaki i sytuacje drogowe, ale to już naprawdę po wszystkim.

Intensywne kursy prawa jazdy Wrocław - złoto dla zuchwałych !!

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy Wrocław 2.

Nauka jazdy Efekt Wroclaw

by Irek
(Wrocław Efekt Kozanowska 74)

Nauka jazdy Efekt Wrocław - opinie i oferta kursów Kozanów, Pilczyce, Maślice, Stabłowice oraz Leśnica.

Zachodnia część Wrocławia jest zdecydowanie pustynią jeżeli chodzi o szkoły nauki jazdy. Dotyczy to szczególnie osiedla Kozanów, będącego typową sypialnią miasta.

Osobom mieszkającym w okolicy, a nie mającym ochoty na dojazdy do centrum mogę polecić Naukę Jazdy Efekt przy ulicy Kozanowskiej 73 /niedaleko pętli autobusowej/.

Główne zalety szkolenia na Kozanowie to:

Zajęcia teoretyczne na miejscu, bez potrzeby dojazdu do tzw strefy egzaminacyjnej, odbywają się raczej w godzinach popołudniowych. Można skorzystać z salki komputerowej oraz innych form dokształcania.

Niskie ceny - jest zdecydowanie taniej niż gdzieś indziej. Obniżka ceny o 50 zł dla uczniów oraz studentów. Zajęcia praktyczne odbywają się w strefie egzaminacyjnej.

Szkolenie na motor - duże doświadczenie w tym zakresie. W sezonie prawko na motor jest bardziej popularne niż kategorii B.

Badania lekarskie na miejscu przed każdym rozpoczęciem nowego kursu. Orzeczenia terminowe zdarzają się wyjątkowo.

Szkolenie głuchoniemych - oddzielne grupy dla posługujących się językiem migowym. Bardzo duże doświadczenie w pracy z głuchymi i słabo słyszącymi.

Nowe Renault Clio do szkolenia kursantów, identyczne jak egzaminacyjne WORD Wrocław. W chwili obecnej te auta są podstawą szkolenia.

Kadra instruktorów- wyjątkowo zaangażowani w przekazywaniu swojego doświadczenia.

Szef Ośrodka Pan Roman - można z nim wszystko załatwić w granicach prawa - wyjątkowo przyjaźnie nastawiony do swoich podopiecznych.

Jeżeli chcesz skorzystać z nauki jazdy Efekt to podaję dane kontaktowe.
e-mail: biuro@efekt.pop.pl
Godziny pracy
biuro: poniedziałek-piątek 13.00-17.00
telefon stacjonarny 071 353 00 31
komórkowy 0509 797 112

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy Wrocław 2.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.