Relacje z egzaminow Word

by Agnieszka
(Długołęka)

Moja relacja z egzaminów Word.
Podeszłam do egzaminu po 50 godzinach jazdy w szkółce. Na wszelki wypadek nic nikomu ze znajomych nie mówiłam, aby nie denerwować się na zapas.

Muszę przyznać, że bardzo stresująco wpływa egzamin na placu, gdzie stoi cała grupa weteranów, którzy zdawali już kilka razy. Mój instruktor kazał mi się do nich w ogóle nie zbliżać. Jest tym sporo racji, bo są to "Natural-born pesymiści".

Po placu, zostałam tylko ja i jeden chłopak. Niestety, jego egzamin skończył się po 20 minutach, bo nie zatrzymał się gdzieś na czerwonym świetle.

Musicie zrozumieć co czułam wsiadając do egzaminacyjnego Clio przed wyjazdem na miasto!!

Niewiele pamiętam z samego egzaminu. Po prostu wykonywałam polecenia egzaminatora i uważałam na znaki oraz sygnalizację. Poza tym było bardzo gorąco, a w aucie nie działała klimatyzacja. Pot lał się po plecach i nie tylko strumieniami.

Po 40 minutach jazdy w strefie było już po wszystkim. Egzaminator pochwalił mnie, że dawno nie miał tak dobrze przygotowanej osoby.

Z perspektywy czasu wydaje mi się, że egzaminatorzy nie są aż tak bardzo złośliwi jak się umie jeździć. Pozdrowienia dla Pana Ryśka ze Szkoły Jazdy Orion na ulicy Szkockiej.

Naprawdę "from Zero to Hero" - nawet moi znajomi myśleli, że daliśmy komuś łapówkę - co jest po prostu mało realne dzisiaj.

Po egzaminie zrobiłam małą imprezkę dla swojego chłopaka i znajomych.
Moja odpowiedź
Gratulacje ze zdanego egzaminu. Jeżeli masz inne relacje z egzaminów Word zapraszam do komentarzy.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opinie na temat Egzaminatorów.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.