Psychotesty i badania lekarskie na wozki widlowe

by Kamil
(Wrocław)

Psychotesty na operatorów wózków widłowych

Psychotesty na operatorów wózków widłowych

Jak wyglądają Psychotesty i badania lekarskie na wózki widłowe i co powinieneś otrzymać po ich ukończeniu?

Dzień Dobry

Trzeciego lutego miałem przeprowadzone badania lekarskie i psychotechniczne na operatora wózków widłowych, otrzymałem wtedy "kartkę" - zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w tym charakterze.

Od paru dni zacząłem roznosić aplikacje w agencjach pracy i wszędzie mnie pytają o badania psychotechniczne (czy mam jakieś poświadczenie ze przeszedłem je pozytywnie) ponieważ na tej "kartce" z badań lekarskich nie ma o nich żadnej informacji.


Myślę, że nie dostałem pełnego kompletu dokumentów. Chciałbym otrzymać zaświadczenie o badaniach psychotechnicznych, ponieważ jest mi ono niezbędne w dalszych etapach rekrutacji w agencjach pracy.

Moja odpowiedź

Otrzymał Pan właściwe zaświadczenie,
ale dodatkowo można się upomnieć o orzeczenie psychologiczne /od psychologa, który przeprowadzał badanie/.
Robiłem badania psychotechniczne tuz przed badaniami lekarskimi, na dwóch aparatach z lampkami oraz jedno na ustawianie patyczków (nie znam nazw tych urządzeń), test z pytaniami oraz dwa testy "wyświetlane z rzutnika", miałem problem z moim słabszym okiem (mam adnotacje na zaświadczeniu o noszeniu okularów korekcyjnych,

ale usłyszałem w gabinecie, ze badania psychotechniczne przeszedłem bezproblemowo. Nie wiem kto mnie badał, nie pamiętam imienia czy nazwiska, Zapłaciłem 250 zł za całość badań, gdy zapytałem się "czy to wszystko" po otrzymaniu zaświadczenia usłyszałem, że tak więc mnie zdziwiło to, że w agencjach proszą mnie o inne dokumenty.

Nie wiem w jaki sposób mam się domagać tego orzeczenia i czemu nie było ono mi wydane od razu. Oczekuje rozwiązania tej sytuacji.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania psychotechniczne we Wrocławiu.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.