Przykra jazda

by Zena
(Trójmiasto)

Przykra jazda

Przykra jazda

Pięć lat temu poszłam na prawko,bardzo się cieszyłam, że może zdam, ale historia inaczej się potoczyła.

Po skończonych godzinach teoretycznych przyszedł czas na jazdy, ale miałam stres który potem minął, ale zaczął się inny ciekawy wątek a ponieważ nie należę do brzydkich dziewczyn, a jeździłam z starszym instruktorem, to mnie zdziwiły jego zachowania:

A to przypadkiem złapał mnie za rękę albo poprawiał mój pas! W końcu przestało to być zabawne i zmieniłam instruktora, ale to już nie było to i odechciało mi się prawka!

Dopiero teraz zapisałam się ponownie, ale tym razem mam jazdy z panią instruktorką-mężatką , muszę pochwalić się,że super się jeździ i jest całkiem inna atmosfera-mniej stresująca i miła no i za tydzień mam egzaminy z których się cieszę, że są bardziej jasne i łatwiejsze niż kiedyś. Pozdrawiam wszystkich :)

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy Prawko.

Zasadny

by Kowaliski
(wroclaw)

Cena urzędowa za egzaminy??

Cena urzędowa za egzaminy??

Jeśli chodzi o większość egzaminator we w....u to sa , chamscy, łapówkarze, wredni , prymitywni , czekający na koperty z kasa, i wyobrażający sobie ze są bogami , traktują ludzi jak szmaty , bo są sami szmaciarzami , ale to się ukróci , maja już jak w banku , wpierdol murowany.


zaznaczam ze nie wszyscy. potrafią człowieka zniszczyć za mala pierdołkę, nie maja szacunku do ludzi , bo sa sami szmaciarzami.

Kto takich ludzi dopuszcza do tego, aby egzaminowali kursantów, najpierw musieli by zrobić test psychologiczny na inteligencje czy się do tego nadają, , ze tez tym się nikt nie zainteresuje. az przykro ze w Pl panuje taka znieczulica i skorumpowanie.ale to się skończy jak paru dostanie porządnie w pierdol.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Prawo jazdy Prawko.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.