Prywatny gabinet medycyny pracy Wroclaw

by Dariusz
(Wrocław Kmicica 3)

Gabinet medycyny pracy Wrocław

Gabinet medycyny pracy Wrocław

Prywatny gabinet medycyny pracy Wrocław

Gabinet badań okresowych doktora Dariusza Kraśnickiego przy ulicy Kmicica 3 na trwale wpisał się w krajobraz gabinetów medycznych Wrocławia.

Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Tym nie mniej rosnące wymagania pacjentów wymusiły jego przeniesienie do bardziej funkcjonalnego lokalu na ul. Żernicką 215.

Oprócz dr Kraśnickiego, specjalisty medycyny transportu zatrudniony jest drugi specjalista medycyny pracy, dwóch psychologów transportu oraz okulistów, specjalista laryngolog oraz neurolog.

Trudno nie wspomnieć o paniach rejestratorkach i średnim personelu medycznym, którzy robią wszystko co w ich mocy, aby pacjenci zostali przyjęci sprawnie.

Pozwala to przyjmować na badania profilaktyczne większość grup zawodowych /pracownicy budowlani, kierowcy, operatorzy maszyn czy przedstawiciele handlowi/.

Rejestracja elektroniczna lekarz@krasnicki.com.pl lub telefoniczna 601 775 123] pozwala na sprawne umówienie pacjentów.

Można mieć nadzieję, że prywatny gabinet medycyny pracy Wrocław ul. 54-510 Żernicka 215 będzie godnym następcą swojego poprzednika.
Zaletą jest niewątpliwie lokalizacja przy głównym ciągu handlowym osiedla Żerniki oraz bliskość przystanku autobusu 409 lub 609. Pozwoli to na sprawny dojazd pacjentom nie posiadającym samochodu.

Dla posiadaczy pojazdów jest kilka bezpłatnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do skorzystania z naszych usług medycznych.
Badania okresowe zrobione szybko, sprawnie i w pełnym zakresie są możliwe do wykonania zaledwie w trakcie jednej połączonej wizyty psychologiczno lekarskiej.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Lekarz medycyny pracy Wrocław gabinety.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.