Prawo jazdy z wpisem kod 95

by Kierowca kat C C+E
(gdzieś w Polsce)

Zdałem egzamin z Kwalifikacji wstępnej na przewóz rzeczy 29.01.2010 r.

W tym samym dniu złozyłem wniosek o nowe prawo jazdy z wpisem kodu 95. przy okazji odebrałem prawo jazdy z kat.CE które zdałem 4.11.2009 r, a które nie odbierałem, gdyż nie miałem za bardzo kiedy.

Na świadectwie kwalifikacji zawodowej pani wpisała mi że posiadam kat B,C gdyż kiedy zapisywałem się 6.11.2009 r. posiadałem kat.C a na CE WORD wysłał papiery.

Po kilku dniach zadzwonił pan z wydziału komunikacji i oznajmił mi że może ten kod 95 wpisać tylko do kat.C gdyż tak jest wpisane w świadectwie kwalifikacji zawodowej !!!

Dzwoniłem do ośrodka gdzie zdałem kwalifikację ,powiedzieli że prawdopodobnie muszą wystawić nowe świadectwo i że załatwią to z urzędem !!!

Czekam już kilka dni dzwonię codziennie nic nie wiadomo a przecież kat.E zdałem dawno temu, więc dla mnie to jakaś paranoja że kod mogą tylko wpisać do kat.C a nie do CE ponieważ pani nie dopisała E !!!

Proszę o odpowiedź czy rzeczywiście musi to tyle trwać i czy nie mogą urzędnicy sprawdzić że posiadam uprawnienie do kat.E już od 19.11.2009r?? Z góry dziękuję .

Moja odpowiedź
Typowy przykład biurokratycznego podejścia do klienta.
Przypuszczam, że niewiele da się zrobić, aby przyśpieszyć całą sprawę otrzymania Prawa jazdy z wpisem kod 95

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Kurs na kwalifikację wstępną i świadectwo kwalifikacji.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.