Prawo jazdy motor koszt

by Dominiqs
(Wrocław)

Aktualna cena kursu na motocykl   602 156 867

Aktualna cena kursu na motocykl 602 156 867

Prawo jazdy motor koszt i ceny we Wrocławiu.
Poniżej podaję kilka cen prawka na motor w 2014/2015 roku.
Z reguły są zniżki studenckie,dla płacących z góry za cały kurs, a właściciele szkół jazdy patrzą na kursanta łaskawiej, jak potrafi już jeździć lub przyprowadzi ze sobą drugą osobę/połówkę na kurs.

Oczywiście ostateczną cenę należy sprawdzić w danym ośrodku szkolenia kierowców. Doliczyć musisz urzędową cenę badania lekarskiego, z reguły przeprowadzanego na miejscu.

  • Euforia Kniaziewicza 28 we Wrocławiu
    900 zł/1000 zł - osoby pracujące/studenci - szybki kurs
  • Ile kosztuje prawo jazdy na motor?
  • Tarnogajska 5 - 1300/1350 zł w promocji
  • Weigla 12 Wrocław - 1500 zł
  • Krucza 49 - 1200 zł;/1300 zł - pracujący/ uczniowie lub bezrobotni
Od 6 maja 2013 prawo jazdy na motor

Warto sprawdzić różne okresowe promocje. Np promocja zimowa czy letnia w szkole Kursant. Dużo można utargować rozmawiając bezpośrednio z Właścicielem szkoły/osobą decyzyjną lub łącząc kursy /np kat C z Kat A itp/.

Raczej odradzam kursy o rażąco niskiej cenie, chyba, że umiesz już dobrze jeździć a kurs potrzebny jest na "przysłowiowy papier".

Również niedawne wprowadzenie prawa jazdy na motor od 24 lat było kwestią czasu /dyrektywy unijne/ i osoby młodsze muszą zacząć od kategorii A1 lub A2.
Od 6 maja 2013 prawo jazdy na motor

Jeżeli chcesz zaprezentować cenę w innej szkole jazdy, lub ile kosztowało twoje prawko na motor zrób to poprzez komentarze lub nowy post.

Motocykle stają się coraz bardziej popularne i pozwalają bardzo szybko przemieszczać się szczególnie po naszych zakorkowanych miastach.

Dodatkowo od 2014 roku możesz jeździć motocyklem o pojemności 125 cm3, jedynie posiadając prawko kategorii B. Mimo wszystko radzę Ci wykupić kilka godzin jazdy, zanim kupisz jakąś Yamahę i bez przygotowania ruszysz na miasto.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Ile kosztuje prawo jazdy wybranej przez Ciebie kategorii?.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.