Prawo jazdy do wojska a nieudane Psychotesty

by Michał
(Zgorzelec)

Psychotesty na kategorię B auta służbowego

Psychotesty na kategorię B auta służbowego

Postanowiłem wstąpić do NSR i zaproponowano mi stanowisko dowódcy drużyny z uprawnieniami kierowcy.

Zgłosiłem się na badania psychologiczne do Wojskowej Pracowni Psychologicznej i niestety miałem problem w ciemni (z tym, że mam niewielką wadę wzroku- krótkowzroczność do 1 dioptrii w minusie i nie miałem okularów).

Pani psycholog powiedziała, że to może przez zmęczenie, może przez brak okularów i wydała orzeczenie o przeciwwskazaniach psychologicznych do kierowania pojazdami kategorii B, A (tylko takie kategorie posiadam)mimo że wszystkie inne badania wyszły rewelacyjnie.

Dla mnie problemem nie jest to, że bardzo mi zależy aby do tego wojska pójść, ale to że boję sie, że mi zabiorą prawo jazdy, skoro Pani ma obowiązek powiadamiać organ je wydający.Pani powiedziała, że mogę jeździć prywatnym samochodem, ale nie służbowym. Czy nie muszę się obawiać utraty prawa jazdy, czy powinienem się odwoływać?

Czy mogę sam prywatnie zrobić sobie takie badania jeszcze raz i w jakim terminie? Niestety na orzeczeniu nie ma informacji, że problem był tylko w ciemni, więc jeśli zdecyduję się na kolejne badania to będę musiał je wszystkie jeszcze raz przechodzić?, czy jest możliwość pobrania dokumentacji tych badań. Będę wdzięczny za odpowiedź lub wskazanie sposobu rozwiązania moich wątpliwości.

Odpowiedź
Poszedł bym do Komendy Uzupełnień /chyba w Bolesławcu/ i zapytał się czy uznają inne orzeczenie z psychotestów. Jak tak, to zrobić jeszcze raz , ale w dobranych okularach.

Raczej psycholog wojskowy nie wysłał dalszego info, ale ta sama wpadka u "cywilnego" może się naprawdę skończyć utratą prawka /a przynajmniej wysłaniem na badania/.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Badania psychotechniczne we Wrocławiu.

Share this page:

Podoba Ci się ta Strona? Dodaj link. Popatrz jak... Would you prefer to share this page with others by linking to it?

Click on the HTML link code below. Copy and paste it, adding a note of your own, into your blog, a Web page, forums, a blog comment, your Facebook account, or anywhere that someone would find this page valuable.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego

Przeszukaj bloga:


Darmowy Dostęp nawet teraz!! Wreszcie się dowiesz:
"Jak przejść psychotesty czy badania lekarskie i cieszyć się swoim prawkiem?Absolutnie zero spamu!!

Zapisz się już dzisiaj do źródła najnowszych informacji o badaniach kierowców z pozycji osoby wykonującej!!

Znam wszystkie problemy trapiące osoby takie jak TY!

Będziesz również dostawał przed wszystkimi /jako bonus/ moje najnowsze filmy wideo w tym temacie.

Dowiedz się wszystkiego z pierwszej ręki od specjalisty o

  • Badaniach kierowców
  • Badaniach na prawko
  • Kursach prawa jazdy,
  • I wiele innych ciekawych kontrowersyjnych tematów!!

Nie udostępniam tego adresu nikomu więcej pod żadnym pretekstem!! Jednym kliknięciem możesz się również wypisać z mojej listy subskrybentów, ale naprawdę nie warto!!Dariusz Kraśnicki Wroclaw

Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i medycyny pracy we Wrocławiu.

Przychodnia medycyny pracy i badań okresowych kierowców Ile kosztują badania na prawo jazdy?