Prawo jazdy na autobus
Kursant Wroclaw

by Dariusz
(Wrocław)

Prawo jazdy na autobus Man

Prawo jazdy na autobus Man

Prawo jazdy na autobus Kursant Wrocław ul. Tarnogajska 5. Omawiając dolnośląski rynek nauki jazdy na ciężki sprzęt, trudno nie wspomnieć o szkole Kursant.

Z podrzędnej szkółki jazdy w ciągu 5 lat stali się niekwestionowanym liderem rynku, jeżeli chodzi o ilość szkolonych kandydatów na kierowców oraz innych wrocławskich kursantów.

Metoda była prosta (chociaż nie łatwa). Po prostu postawiono na jakość szkolenia. Byli niekwestionowanym liderem WORD kategorii B w latach 2004-2007 . Nawet lepiej idzie z kategorią C i D oraz przyczepami.

Obecnie ich zdawalność na kategorię C i D to około 75 %.Kilka innych źródeł sukcesu prawka na autobus i ciężarówki.

  • Autobusy identyczne z egzaminacyjnymi - MAN widoczny na zdjęciu
  • Szkołą w strefie egzaminacyjnej - nie tracimy czasu na dojazdy
  • Bliskość Word Wrocław - wszelkie formalności można załatwić w ciągu 5 minut na piechotę
  • Jeszcze raz wysoki poziom szkolenia na autobusy !!


Jeżeli ktoś szuka innego szybkiego sposobu nauki jazdy /zamiast po prostu nauczenia się i zdania za pierwszym razem/, to naprawdę nie ma czego szukać w Kursancie.

Kompleksowe podejście polega również, na możliwości szkolenia na Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej w ramach dofinansowania z Unii Europejskiej.

W zasadzie mało kto oferuje, tak przyjazne podejście do swojego Kursanta. Nagrodą są kolejni szkoleni, którzy dowiadują się o firmie tzw pocztą pantoflową.

To bardzo miłe, kiedy Ojciec po zdaniu prawka na autobus, podsyła soją córkę na kategorię B, ta później swojego chłopaka itd.....Za piękne aby było prawdziwe, a jednak tak jest naprawdę.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy na Autobus Dolnośląskie Wrocław.

Prawo jazdy kat D Wroclaw za Darmo

by Darek
(Wrocław)

Prawo jazdy kat D Wrocław za darmo w firmie E-work przy ulicy Świdnickiej.

Pierwsze sześć pań chcących zrobić za darmo kurs prawa jazdy na autobus przeszło pomyślnie badania lekarskie i psychologiczne. Był to jednocześnie warunek wstępny do rozpoczęcia szkolenia.

Przekrój zawodowy tych kobiet był różny. Jedna osoba jest instruktorem nauki jazdy kategorii B i wie dobrze czego oczekiwać od przyszłego zawodu. Z rozmowy wynika, że po kilku latach praktyki, chciałaby zostać instruktorem jazdy na autobus.

Inne osoby mają słabiej określone plany na przyszłość:

Panią wykonującą zawód fizjoterapeuty zainspirował film z Sandrą Bullock - "Speed" . Wypadła Ona najlepiej w testach psychologicznych i badanach lekarskich.

Pozostałe osoby skusiły nowe wyzwania i chęć zmiany czegoś w swoim Życiu.

Jakakolwiek była pierwotna motywacja, będziemy szczerze kibicować w tym darmowym kursie na kategorię D. Będzie on prowadzony w Szkole Nauki Jazdy mającej ogromne doświadczenie w pracy z Paniami.

Znajduje to odzwierciedlenie w czołówce rankingu WORD Wrocław za ostatnie kilka lat.
Ponieważ Firma E-work co pewien czas organizuje za darmo kursy na kategorię D i nie tylko, warto od czasu do czasu sprawdzać Ich ofertę.

Prawo jazdy D bezpłatnie jest w Twoim zasięgu !!

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy na Autobus Dolnośląskie Wrocław.

Prawo jazdy na Autobus dla Kobiet

by Eureka
(Wrocław)

Prawo jazdy na Autobus dla Kobiet- prawko kategorii D we Wrocławiu. Bezpłatne darmowe kursy z dofinansowaniem unijnym.

Zupełnie przez przypadek znalazłem ofertę bezpłatnego kursu na prawo jazdy.

Dotyczy ona Pań, które chcą zrobić darmowe prawo jazdy na autobus we Wrocławiu.
Niewiele jest wymagań wstępnych - dobry stan zdrowia potwierdzony przed kursem podczas bezpłatnych badań lekarskich.

Ukończone 24 lata oraz posiadanie prawa jazdy kategorii B /zwykłe amatorskie na samochody osobowe/.

Coś, co czyni tą ofertę zupełnie wyjątkową, to fakt że normalnie taki kurs kosztuje kilka tysięcy złotych.
Po zdobyciu prawka kategorii D można/ale nie jest to obowiązkowe/ zostać kierowcą zawodowym.

W zasadzie firma E-Work organizująca kurs z dotacji unijnej „Wspaniała Szóstka " ma już prawie komplet miejsc, ale jeszcze można się zapisywać.

Najlepiej zadzwonić pod telefon 71 344 68 11 lub wysłać e-maila z zapytaniem e-work-polska@e-work.it.

Dla mieszkanek Wrocławia mieszkających w Centrum najlepiej przejść się na Świdnicką 39 - na wprost Domu Handlowego Renoma /były PDT/ i dowiedzieć się wszystkiego osobiście.

Szkolenia odbędą się w najlepszych szkołach nauki jazdy /wg rankingu WORD/, co gwarantuje wysoką zdawalność za pierwszym razem.

Naprawdę zapraszam wszystkie Panie, nawet jak nie wiążą kariery z zawodem kierowcy autobusu. Jeżeli jednak taka ochota przyjdzie, to warto od razu skorzystać z pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego.
Jest to prawdziwe wyzwanie we Wrocławiu.

Prawo jazdy na autobus dla Kobiet Wrocław w Twoim zasięgu - za darmo !! Niewiarygodne ale jednak prawdziwe - oferta kończy się na początku 2010 roku.

Warto do Nich zadzwonić i sprawdzić, czy są jeszcze wolne miejsca.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy na Autobus Dolnośląskie Wrocław.

Sposob na szybkie prawo jazdy na autobus

by Marek
(Wroclaw)

Sposób na szybkie prawo jazdy na autobus. Kategoria D. Spotkałem kilka dni temu człowieka, który zrobił prawko na Ukrainie. Z opowieści wynika, że nasi Partnerzy z Euro 2012 potrafią zorganizować wszystko jak za starych dobrych czasów.


Potrafili sobie nawet załatwić finał mistrzostw w Kijowie !!

Wprawdzie ta osoba jakoś zalegalizowała ten dokument, ale miała sporo z tym problemów natury typowo biurokratycznej.

Wszyscy zdają sobie sprawę, że system jest tam uproszczony. Nasze Urzędy nie mają prawa odmówić wymiany dokumentu na polski, ale działają metodą utrudniania i strajku włoskiego.

Dokładnie są sprawdzane wszystkie papiery, szczególnie dotyczące pobytu za wschodnią granicą, meldunku oraz innych spraw z tym związanych.

W przypadku tego kierowcy wszystko skończyło się szczęśliwie i jest posiadaczem upragnionego prawa jazdy. Tym nie mniej z relacji prasowych wynika, że inni mają nieco mniej szczęścia.

Mimo pozornej łatwości prawka kat D na Ukrainie, najlepszym sposobem na szybkie prawo jazdy na autobus jest zrobienie go w Polsce. Jest to prawdziwa droga przez mękę, ale przynajmniej śpimy spokojnie.

We Wrocławiu mogę polecić szkołę jazdy na Weigla 12 - mającą najlepszą zdawalność w województwie Dolnośląskim.

Robią oni również najszybciej te kursy. Jeżeli się nie śpieszymy, to z pewnością jest kilka innych ośrodków, które mają jakieś promocje czy pasują nam z innych względów.

Prawka na Ukrainie raczej nie polecam, ale do odważnych Świat należy. Przykład tego kierowcy świadczy, że nie jest łatwo udowodnić alternatywne metody szkolenia na autobusy. Chciałoby się powiedzieć "Komuno Wróć".

Zapraszam do komentarzy podobnych przypadków.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Nauka jazdy na Autobus Dolnośląskie Wrocław.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.