Orzeczenie lekarskie problemy

by Adam
(Międzybrodzie-Bialskie)

Witam! Jestem kierowca zawodowym od 20-tu lat. Co 5 lat robię badania psychotechniczne okresowe lekarskie jeszcze częściej.

Powiem krótko iż do tej pory robiłem badania u lekarzy prywatnych gdzie w ciągu godziny byłem przebadany i wystawiano mi orzeczenie lekarskie z którym nigdy nie było żadnych problemów w wydziale komunikacji.

Tego roku postanowiłem się gruntowniej przebadać w rzekomo dobrej przychodni "Evita" w Jaworznie. To co tam przeszedłem zostanie mi w pamięci chyba do końca życia. Nie dość że tam "badania" trwają dwa dni, to na koniec lekarka nie potrafiła wystawić prawidłowego orzeczenia lekarskiego. (Wystawione przez nią orzeczenie lekarskie, przedstawione w wydziale komunikacji, w świetle prawa okazało się nie ważne). Słowo badania napisałem w cudzysłowie, ponieważ uważam że to była raczej parodia badań.

Nie przebadano mnie bardziej niż u poprzednich lekarzy gdzie cały zabieg trwał do godziny. A tu dwa dni i to raczej nie badań lecz wielogodzinnego oczekiwania na niewykwalifikowanych, zarozumiałych specjalistów których głównym zadaniem były chyba plotki z koleżankami, popijanie kawki, rozmowy prywatne przez telefon i traktowanie badanego z buta. Nie wiem ile jest w Polsce takich przychodni, ale uważam że wyrządzają naszemu państwu wiele zła.

Ja jestem tylko kierowcą, więc niewiele mogę, ale czy naprawdę nikt nie widzi tego problemu i nikt nie może powstrzymać marnotrawienia naszych pieniędzy?

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Zaproszenie Badania Kierowców Psychotesty.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.