Szkolenie Kierowcy w EUFORII

by Dariusz
(Wrocław Kniaziewicza 28/A1)

Tel: 602 156 867 Ośrodek szkolenia Kierowców Euforia we Wrocławiu

Tel: 602 156 867 Ośrodek szkolenia Kierowców Euforia we Wrocławiu

Przez zupełny przypadek zaproponowano mi współpracę ze Szkołą Nauki Jazdy Euforia niedaleko Dworca Głównego we Wrocławiu
przy ul. Kniaziewicza 28/a1

Właściciele, tak jak wszyscy instruktorzy są bardzo entuzjastycznie nastawieni na szkolenie Kursantów na jak najwyższym poziomie.

Cieszy to bardzo ponieważ w tym rejonie Centrum Miasta /również Nowy Dwór, Muchobór, Kuźniki, Żerniki/ nie ma zbyt wiele szkół nauki jazdy, a wszyscy jeżdżą do strefy egzaminacyjnej WORD w okolicach ulicy Ziębickiej.

O ile ma to sens w stosunku do zajęć praktycznych, to teorię można spokojnie zrobić w okolicach swojego miejsca zamieszkania, nie tracąc czasu na kłopotliwe dojazdy.

Zajęcia praktyczne każda szkoła i tak odbywa w strefie egzaminacyjnej WORD Wrocław, a w przypadku tego Ośrodka jest wybór zarówno dojazdu z samego Nowego Dworu, Dworca Świebodzkiego jak i umówienia się w okolicach ulicy Armii Krajowej lub Ziębickiej.Jeżeli ktoś masz ochotę sprawdzić swoje umiejętności w tym Ośrodku, to poniżej są dane kontaktowe:
– siedziba OSK Euforia
Godziny Otwarcia

PN-PT 12.00 – 17.00
Telefon do Moniki: 691 948 461

biuro.euforia@gmail.com
Od 6 maja 2013 prawo jazdy na motor

Szkolenie praktyczne jest wyłącznie na Renault Clio, pojeździe identycznym z egzaminacyjnym, tak aby nie tracić czasu na przekwalifikowanie się z innego pojazdu.

Podczas państwowego egzaminu praktycznego nie możemy się zastanawiać, czy dopiero uczyć obsługi pojazdu w obecności egzaminatora. Z reguły stres powoduje, że popełniamy więcej błędów i auto podczas szkolenia jakieś inne raczej nie spełni swojej roli.


Kategorię A mają na placu manewrowym przy ulicy Opolskiej. Na tym samym, którym zrobiłem swoje prawko motocyklowe.


Badania kandydatów przed każdym kursem przeprowadzam osobiście. Najlepiej jest to zrobić w mojej Przychodni Medycyny Pracy na Żernickiej 215 po uzgodnieniu telefonicznym 601 775 123. Do dyspozycji jest kilku lekarzy uprawnionych do badań kierowców, od ręki wydających orzeczenia wymagane przez szkołę do zapisu.

Na koniec zapraszam absolwentów tego Super Ośrodka, o wyrażanie opinii na temat swojej szkoły i na ile ich wysiłki zaowocowały pomyślnie zdanymi egzaminami oraz uzyskaniem upragnionego prawka kategorii B.

Ośrodek Szkolenia Kierowców EUFORIA

Sam Ośrodek mieści się w ciekawej zabytkowej zabudowie, gdzie nakręcono kilka filmów o nauce jazdy. Sala dydaktyczna ma pełne zaplecze wymagane dla właściwego szkolenia kursantów.
Do tego należy dodać niezwykle miłą i przyjazną dla kandydatów na kierowców atmosferę.

Prawo jazdy na Autobus

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opis strony firmowej szkoły jazdy 5.

Nauka Jazdy Wroclaw Nowy Dwor Muchobor Orion

by Dariusz
(Wrocław Nowy Dwór)

Szkoła nauki jazdy Orion mieści się niedaleko hali Strzegomskiej na granicy Muchoboru i Nowego Dworu/ulica Szkocka/.

Trzeba przyznać, że strona internetowa jest bardzo skromna. W zasadzie wizytówka z podstawowymi danymi kontaktowymi i ofertą cenową.

Szczerze mówiąc swoją pierwszą firmową stronę wzorowałem na www.snj-orion.wroclaw.pl/ Podobała mi się prostota z jaką została zrobiona.

Niestety internet poszedł do przodu i tego typu stronki zaczęły tracić na znaczeniu. Większą szansę mają serwisy z większą ilością informacji. O włączeniu komentarzy czy jakiejś formy WEB 2 nawet nie wspomnę.

Pomimo, że podstrony są zoptymalizowane nie sądzę aby odwiedzało je zbyt wielu internautów. Ostatnio jednak pojawiła mi się na pierwszym miejscu po wyszukiwanej frazie nauka jazdy wrocławco świadczy o pewnym potencjale witryny.

W mojej opinii wzbogacenie treścią powinno gwałtownie zwiększyć ilość potencjalnych kursantów, chcących skorzystać z usług Oriona. Nowy Dwór i Muchobór są siedzibą kilku szkół jazdy, a konkurencja wymusza obniżki cen.

Problemem Oriona jest nieciekawa lokalizacja, w głębi osiedla a internet jest idealny w rozwiązywaniu takich problemów.

Nauka jazdy Nowy Dwór czy Muchobór w Orionie jest całkiem rozsądnym rozwiązaniem. Koszt kursu 1020 zł może być zachęcający.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opis strony firmowej szkoły jazdy 5.

Linki bezposrednie Katalog Stron

by Dariusz
(Wroclaw)

Linki bezpośrednie katalog stron.
Dla stron szkół nauki jazdy, które nie chcą zamieszczać szerszego opisu swojej działalności istnieje możliwość zamieszczenia linka bezpośredniego z tej podstrony.

Nie mam jakiś specjalnych wymagań, poza zgłoszeniem danej strony www poprzez mój formularz lub dział kontakt.
Wymagam zwrotnego adresu e-mail, ale wyłącznie do celów związanych z katalogiem. Nie interesuje mnie spamowanie kogokolwiek w jakikolwiek sposób.

Linki bezpośrednie z katalogów stron mają już mniejsze znaczenie w algorytmie Google, tym nie mniej w przypadku stron tematycznych mogą być ciągle przydatne.

Jak na razie /2009 i 2010 rok/ umieszczenie linków jest bezpłatne, więc warto skorzystać z darmowej promocji. W miarę wzrostu zapotrzebowania, właściciele katalogów zaczynają pobierać

Każdą zaproponowaną stronę przeglądam osobiście i nie zamieszczę jej wyłącznie w jakiś wyjątkowych przypadkach.

Na koniec jeszcze raz zapraszam do umieszczania propozycji swoich wpisów do mojego "katalogu linków bezpośrednich".

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opis strony firmowej szkoły jazdy 5.

Nauka jazdy Weigla 12

by Paweł
(Wrocław Weigla 12)

Prawo jazdy kat B na Renault Clio Wrocław

Prawo jazdy kat B na Renault Clio Wrocław

Szkoła jazdy na Weigla 12 we Wrocławiu była pierwszym ośrodkiem, który przełamał dominację WORD Wrocław w zakresie kursów na świadectwo kwalifikacji.

Zaczynając prawo jazdy dowolnej kategorii kursant ma dużą szansę zdania już za pierwszym razem, zarówno w ramach 30 godzin standardowego kursu kat.B oraz innych szkoleń.

Na ciężarówki oraz autobusy nie mamy sobie równych w całym rejonie dolnośląskim oraz we Wrocławiu. Zdawalność jest bardzo wysoka.

Uczciwie trzeba przyznać, że specjalizują się w ciężkim sprzęcie ciężarówki oraz autobusy oraz usługach nietypowych - prawo jazdy od 16 lat kat. B1.

Kierowca zawodowy może zapisać się na kursy kwalifikacji wstępnej oraz szkolenia z certyfikatu kompetencji zawodowej.

Ulica Weigla we Wrocławiu znajduje się w strefie egzaminacyjnej WORD. Obok siedziby szkoły są bezpłatne miejsca parkingowe.

Pomimo dużej ilości chętnych zajęcia są prowadzone w spokojnej, kameralnej atmosferze pod okiem doświadczonych wykładowców.

Preferowany jest kontakt poprzez stronę internetową info@prawojazdy.wroc.pl lub telefoniczny 601 775 885.

W ostateczności zawsze można wpaść na Weigla 12, aby naocznie przekonać się o ofercie handlowej tego ośrodka szkolenia kierowców

W imieniu całego personelu szkoły oraz swoim zapraszam serdecznie.
Właściciel Paweł Brychczyński

Dojazd na Weigla 12 od strony ulicy Armii Krajowej poprzez ul. Ślężną.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opis strony firmowej szkoły jazdy 5.

Nauka jazdy Golden Lion

by Dariusz
(Wrocław)

Nauka jazdy Golden Lion
Muszę przyznać, że bardzo zaciekawiła mnie firmowa strona tej szkoły http://www.goldenlion.com.pl z Dąbrowy Górniczej i Zawiercia.

Po raz pierwszy znalazłem ją w Google - po frazie 'prawo jazdy autobus' - o tyle dziwne, że na całe stronie nie ma ani słowa o kategorii D.

Pierwsze wrażenie jest oszałamiające. Jako człowiek mało techniczny mogłem tylko podziwiać grafikę strony.Nigdy czegoś takiego nie potrafiłem zrobić.

Postanowiłem sprawdzić czy wspaniała grafika przekłada się na ruch na stronie. Alexa Traffic Rank 7,775,234 raczej mnie przekonał, że mało kto poza właścicielami i znającymi wcześniej tą szkołę wchodzi na witrynę.

/Ostatnio jednak zauważyłem, że pokazują się na pierwszej dziesiątce w Google pod frazą nauka jazdy, co może świadczyć o wysiłkach pozycjonowania witryny i większym ruchu niż początkowo sądziłem/.

Najbardziej z całej witryny zaciekawiła mnie podstrona
goldenlion.com.pl/doradzamy/jak-wybra-najlepsz-szkole-nauki-jazdy.html
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do treści merytorycznej, a stwierdzenie "to prawda, że uczyć można na dowolnym pojeździe, ale egzamin zdaje się na konkretnym pojeździe" to klasyka, pod którą podpisuję się obiema rękoma.

Niestety znikające litery w nazwie podstrony tej oraz np goldenlion.com.pl/nasze-szkoy.html nie za bardzo świadczą o WEB-masterze.

Optymalizacja stron pod wyszukiwarki jak na razie fatalna.

Reasumując : strona z pomysłem i bardzo niekonwencjonalna. Jeżeli jednak ma spełniać swoją rolę i przyciągać potencjalnych kursantów to przynajmniej pewna optymalizacja stron jest niezbędna.

Nauka jazdy Golden Lion naprawdę zasługuje na szerszą klientelę poprzez swoją stronę www.

PS.Strona główna przypomina mi teledysk Alan Persons Project = lata 80 te mojej młodości

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opis strony firmowej szkoły jazdy 5.

Kursant Wroclaw

by Dariusz
(Wrocław Krzyki Ziębicka)

Kursant Wrocław - Szkoła Jazdy Kursant na Tarnogajskiej 5
Trudno mówiąc o strefie egzaminacyjnej Word nie wspomnieć o tej nauce jazdy.

Z nikomu nie znanej lokalnej szkółki nauki jazdy na ul. Międzyleskiej przekształcili się w wiodący ośrodek w samym sąsiedztwie Word Wrocław.

Sukces Kursanta polegał na połączeniu wysokiej jakości szkolenia wraz z agresywnym marketingiem. Szkole pomogło załamanie się rynku nauki jazdy po aferach korupcyjnych 2005/2006 roku.

W tym okresie po prostu nie wchodząc w żadne układy solidnie szkolili. Byli niekwestionowanym liderem w latach 2004 - 2006 r. Ta dodatkowa reklama zaowocowała dalszym napływem kursantów, tak że musieli ograniczać ilość chętnych na szkolenia.

Jednocześnie intensywnie promowali szkolenie w strefie egzaminacyjnej/"Nie szukaj szkoły blisko - szukaj najlepszej"/.

Szkolenie na kategorię B jest wiodącą częścią działalności. Tym nie mniej szkolą na wszystkie kategorie prawka /oprócz B1/, kursy na świadectwo kwalifikacji, kursy na wózki widłowe oraz wiele innych zajęć w zależności od potrzeb przewoźnika /np obsługa tachografu cyfrowego/.

Oczywiście za Kursantem do strefy egzaminacyjnej podążyła konkurencja. Jak dotychczas nikomu nie udało się powtórzyć ich sukcesu. Pod względem ilości szkolonych są pierwsi we Wrocławiu przy zdawalności ponad 42% !!

Takiego wyniku może pozazdrościć wiele ośrodków kształcących do 100 kursantów rocznie. Należy sobie uświadomić ], że reklama powoduje również nabór osób o mniejszych predyspozycjach do prowadzenia pojazdami. Wymagają oni znacznie większej cierpliwości ze strony instruktora i często nie zdają za pierwszym razem.

Jaka będzie przyszłość szkoły Kursant we Wrocławiu ??
Czas z pewnością pokaże. Tym nie mniej zachęcam do odwiedzenia ich strony internetowej www.kursant.wroclaw.pl


Każdy fan motoryzacji znajdzie tam coś ciekawego dla siebie !!

Poniżej film pokazujący odległość Word Wrocław od Szkoły Jazdy Kursant. Zaledwie kilka kroków na piechotę lub z 2 minutki jazdy samochodem.

Click here to read or post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opis strony firmowej szkoły jazdy 5.

Słabo szukasz

by Adea
(Jelcz)

Kolego nie wiem jak szukasz tych stron o J-L, ale 3 znajdują się bardzo szybko, o kolejności 4 trzeba troszkę trzeba się troszkę wysilić

Poza tym w innym poście napisałeś - kursanci przyjeżdżający z Jelcza Laskowice... chyba coś źle odmieniasz, bo pisze się z Jelcza Laskowic.

Moja odpowiedź
Niestety pod słowami kluczowymi prawo jazdy Jelcz Laskowice, nauka jazdy Jelcz Laskowice, szkoła jazdy J-L itp wyskakują raczej szkoły z ...Wrocławia /a nawet mój portalik/i to one spijają śmietankę jeżeli chodzi o kursy, szczególnie kategorie wyższe.

Niestety w Google liczą się pierwsze pozycje, a ciekawa treść na stronie potrafi przyciągnąć nawet opornego potencjalnego kursanta aż do Wrocławia.

Internauci również "słabo szukają". Jeżeli właściciele szkół będą traktowali promocję w internecie jako zło konieczne, to po prostu stracą klientów, niezależnie od moich ewidentnych braków w gramatyce i odmianie przez przypadki.

Tym nie mniej cieszy mnie lokalny patriotyzm i śmiała krytyka mojego wyszukiwania.

Darek

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opis strony firmowej szkoły jazdy 5.

Nowa Strona Nauki Jazdy Kursant

by Dariusz
(Wrocław)

Właściciele Szkoły Jazdy Kursant zmienili ostatnio całkowicie wygląd strony internetowej. Została ona zdecydowanie uporządkowana oraz otrzymało nowy "design", aczkolwiek kolorystycznie nawiązujący do pierwowzoru.

Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Na stronie głównej widać terminarz oraz ofertę kursów. Poniżej aktualności z życia szkoły na Tarnogajskiej 5 /jak dotychczas są ciągle na bieżąco/.

Nawigacja jest prosta, zarówno po prawej jak i po lewej stronie. Nie powtarzają błędów swojej poprzedniczki, kiedy kolejne stopnie nawigacji były naprawdę trudne do kliknięcia.

Dołożono kilka nowych ciekawych podstron, w tym opinie kursantów oraz parę innych typowo informacyjnych.

Ruch jest kontrolowany poprzez statystyki Google Analitics i jak na razie ciągle rośnie. Przekłada się to bezpośrednio na ilość kursantów tej firmy.

Dla chcących obejrzeć stronę naocznie, polecam kliknięcie w link bezpośredni Prawo Jazdy Wrocław Kursant. Zachęcam nawet kierowców z poza Dolnego Śląska - witryna jest bardzo ciekawa oraz pełna informacji, związanej z zasadami kursów na prawo jazdy amatorów czy kierowców zawodowych.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opis strony firmowej szkoły jazdy 5.

Promocja 1000 zl za kategorie B

by Darek
(Wrocław Krzyki)

Promocja 1000 zł za kategorię B. Z bardzo ciekawą ofertą z okazji 10 lecia istnienia wyszła Szkoła Kursant.

Ku swojemu niedowierzaniu przy jednorazowej wpłacie 999 zł można zrobić pełny kurs na kat B.Jest to obniżka o 300 zł, do ceny z jesieni 2009 r.

Poprzednio na tym poziomie cenowym były tylko szkoły jazdy z przedmieść Wrocławia, o raczej miernej zdawalności pierwszorazowej.

W tym koszcie kursant ma 30 godzin jazdy oraz 30 godzin lekcyjnych teorii.

Zdecydowanie warto skorzystać z tej cenowej obniżki. Już niedługo wchodzą nowe zasady prawka i raczej nie są zbyt korzystne dla nowych kierowców.

Chętnych mogę tylko zaprosić do skorzystania z okazji. Można się skontaktować mailowo biuro@kursant.wroclaw.pl

Osoby wolące kontakt telefoniczny mogą zadzwonić do biura pod
71 336 78 08, a najwytrwalsi odwiedzić tą placówkę osobiście na Tarnogajskiej 5.

Potem już pozostaje szybko zaliczyć kurs, zdać wszystkie egzaminy oraz cieszyć się upragnionym prawkiem. Promocja zimowa ciągle trwa !!

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Opis strony firmowej szkoły jazdy 5.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.