Obsługa motocykla Yamaha MT 07 na egzaminie

by Dariusz Kraśnicki
(OSK Euforia Wrocław Kniaziewicza 28/1a)

Obsługa motocykla Yamaha MT 07 we Wrocławiu

Obsługa motocykla Yamaha MT 07 we Wrocławiu

Kilka filmów pokazujących prawidłowo wykonaną obsługę pojazdu egzaminacyjnego WORW we Wrocławiu - motocykla Yamaha MT 07.
W roku 2016 wrocławski WORD wprowadził drugi motocykl egzaminacyjny, jakim jest Yamaha MT 07.

Jest to zdecydowane ułatwienie dla osób o niższym wzroście, szczególnie kobiet, które mogą spełnić swoje marzenia o jeździe na jednośladach. Nie ma potrzeby wpisywania kodu ograniczeń 44.08, który komplikował późniejszą jazdę na normalnych motorach.

Sztuczka dla egzaminowanego tkwi, jednak gdzieś indziej. Jest to zupełnie inny motor od Yamahy XJ6, na której szkoli większość ośrodków nauki jazdy.
Większa jest prędkość minimalna na pierwszym biegu, w innych miejscach wskazujesz płyny eksploatacyjne i cała obsługa MT 07 różni się diametralnie od XJ6.

Śmiem twierdzić, że jak trafisz na egzaminie na MT 07, szkoląc się wcześniej na Yamaha XJ6, to nie masz szans na poprawne zaliczenie wszystkich zadań.

W chwili pisania tego artykułu znam tylko jeden Ośrodek Szkolenia Kierowców, który zakupił ten pojazd i tam warto się udać, jeżeli chcesz zwiększyć prawdopodobieństwo swojego zdania do maksimum.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Ile kosztuje prawo jazdy wybranej przez Ciebie kategorii?.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.