Nowe przepisy na Prawo jazdy 2016 odroczone

by Dariusz Kraśnicki
(Wrocław 54-510 Żernicka 215)

Odroczenie nowych zasad prawka w 2016 roku

Odroczenie nowych zasad prawka w 2016 roku

Na szczęście nowe przepisy na prawo jazdy 2016 zostały odroczone do połowy roku!! Dowiedz się więcej z filmiku poniżej.

Zamieszanie powodowane ciągłymi zmianami zasad przeprowadzania egzaminu na prawo jazdy oraz koniecznością różnych dodatkowych szkoleń na stale wplotło się w krajobraz polskiej nauki jazdy.Niestety zmiany, które miały wejść od 4 stycznia 2016 roku były znacznie bardziej dotkliwe. Nie tylko trzeba dopłacić 300 zł za szkolenia (teoretyczne i praktyczne) z jazdy w trudnych warunkach drogowych, ale jednocześnie młodzi kierowcy mieli być traktowani z wybitnie ograniczonym zaufaniem.

Prawdopodobnie ukrytym celem jest również dofinansowanie WORD-ów, które żyją z egzaminów państwowych (dość drogich), a niż demograficzny znacznie uszczuplił ich budżet.
Tak więc każdy pretekst jest dobry, aby wyciągnąć dodatkowe parę złotych z kieszeni z kieszeni kandydatów na prawko.


Wątpię, czy po jednej godzinie sowicie opłaconej jazdy po torze treningowym młody kierowca nagle stanie się Królem Szos, bezpiecznie jeżdżącym w czasie burz i deszczowej pogody, ale teoretycznie cel jest bardzo szczytny. To samo dotyczy wysiedzenia kilku godzin w szkolnej ławie, gdzie większość wykładu będzie pewnie stanowił jakiś filmik uświadamiający Cię o grozie wypadków komunikacyjnychWięcej dowiesz się z filmiku, który umieściłem na górze tej strony i serdecznie zapraszam Cię do jego obejrzenia. Jak masz jakieś wątpliwości czy chcesz coś skomentować, zrób to poniżej tego artykułu.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Zaproszenie Badania Kierowców Psychotesty.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.