Najtaniej Prawo Jazdy Wroclaw

by Krzysztof
(Wrocław Nowy Dwór)

Cennik nauki jazdy OSK Euforia na Kniaziewicza 28

Cennik nauki jazdy OSK Euforia na Kniaziewicza 28

Czy ktoś mógłby mi polecić najtańsze prawo jazdy we Wrocławiu, ale z przyzwoitą zdawalnością?

Najtaniej kurs na prawko znalazłem w Tip-Topie na Komuny Paryskiej, ale oni kompletnie nie ogłaszają się w Rankingu Word Wrocław. Muszę jednak przyznać, że jak już potrafisz nieco jeździć, to cena 880 złotych wygląda zachęcająco.
/Szczególnie jak cierpisz na niedobory gotówki/.

Czy ktoś, kto skończył tą szkołę może mi coś o niej powiedzieć. Czy rzeczywiście jest najtaniej i nie ma jakiś ukrytych opłat?

Moja odpowiedź
Jeżeli jest Pan już obeznany z samochodem, to szkoła jazdy na Komuny Paryskiej może być najtańszym rozwiązaniem. Nie sądzę, aby w tej cenie kursu oferowali coś niezwykłego.

Oczywiście opinia konkurencji jest mało miarodajna, bo według nich cena jest znacznie zaniżona. Wśród absolwentów tej szkoły opinie są podzielone.

Syn mojego dobrego znajomego zdał za pierwszym razem i bardzo sobie chwalił ten ośrodek. Spotkałem innego kursanta, który musiał dokończyć szkolenie gdzieś indziej. O kosztach i nerwach trudno wspominać.

Tuż koło ulicy Komuny Paryskiej znajduje się OSK Euforia na Kniaziewicza 28. Chociaż specjalizują się oni w prawie jazdy motocyklowym, to również mają najnowszą Toyotę Yaris, która jest pojazdem egzaminacyjnym na kategorię B. Ceny kursów są również niskie, a podczas promocji nawet najniższe we Wrocławiu.

Jeżeli mieszka Pan na Nowym Dworze, polecałbym bardziej Szkołę Orion na Szkockiej 64. Mają bardzo przyzwoity poziom szkolenia, a cena kursu to tylko 1020 zł.
Zaoszczędzi Pan na dojazdach, a poziom nauczania mogę zagwarantować osobiście, bo jestem lekarzem który zabezpiecza tą Placówkę.

Jeżeli to Panu nie pasuje, to proszę po prostu wpisać w Google "prawo jazdy Wrocław najtaniej" i po prostu zrobić małą analizę rynku.

Zapraszam słuchaczy innych szkół nauki jazdy we Wrocławiu do zamieszczania opinii na temat powiązania ceny z końcowym wynikiem kursów. Koszty zrobienia prawka ostatnio znacznie spadły, a na rynku znajduje się wiele ciekawych ofert.

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Ile kosztuje prawo jazdy wybranej przez Ciebie kategorii?.

Dokonaj szybkiej rejestracji internetowej i zapisz się na wizytę do Dr Kraśnickiego
Obejrzyj filmik o mojej Firmie!

Przychodnia badań kierowców i profilaktycznej medycyny pracy we Wrocławiu.